İletişim
0312
232 60 65
15.01.2019

AUTODESK
3Ds Max 2015 Eğitimi Mimari 3Ds Max Kursu
3ds_max_kursu_ankara
3Ds Max Kursu Ankara (3Ds Max Eğitimi) Tanımı

Autodesk`in dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan 3 boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımıdır. 3ds max kursu etkileyici görsel efektler, oyun içerikleri ve görselleştirmeler hazırlayan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.Satışa çıktığı 1995 yılından bugüne kadar 65`in üzerinde teknoloji ödülü almış olan 3ds max, 200.000’i aşan kullanıcısıyla, özel efektler, karakter canlandırmaları ve oyun üretimi için geliştirilmiş olan en kapsamlı, nesne yönelimli, modelleme, kaplama ve canlandırma yazılımıdır

3Ds Max Eğitimi (3Ds Max Kursu Ankara) Katılım Şartları

Bu Eğitime katılacak kişilerin temel bilgi teknolojileri kullanım becerisine sahip olmaları ve Kurs başlangıcında kursiyerlerin AutoCAD ortamında iki boyutlu çizim ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmaları beklenmektedir.

3Ds Max Kursu (3Ds Max Eğitimi)'na Kimler Katılmalı?
3Ds Max Kursu'na ;

Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar. Video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırma ve oyun üretimi ile ilgilenenler. Üç boyutlu tasarımla uğraşan mimarlar, mühendisler, reklâm ve filmle uğraşan tüm animatörler.

3Ds Max Kursu (3Ds Max Eğitimi) Eğitim Süresi

100 Saat + Etüt / Eğitmen Eşliğinde / Her Öğrenciye Bir Bilgisayar

3Ds Max Eğitimi Tamamlandığında Kazanılacak Nitelikler

3Ds Max kursu ankara katılımcılar ileri düzey 3d modelleme becerisinin yanı sıra yine ileri düzey görselleştirme (materials,lights,camera,render) bilgisi kazanacaklardır. Kurs sırasında gösterilecek temel animasyon tekniklerini geliştirmek sureti ile de grafik animatör olabilme şansına sahiptirler. 3d Max programı mimari iç mimari alanında görselleştirme amacı ile kullanıldığı kadar media sektörlerinde grafik ve grafik animasyon amacı ile de kullanılmaktadır. Bu kurs sonunda katılımcılar ilgilendikleri alana göre önemli bir meslek sahibi olmuş olurlar. 3ds max kursları ile sonunda katılımcılar aşağıda uzmanlıklardan bazılarını kazanabilirler.

3Ds Max Kursu Alınabilecek Sertifikalar
 • Ders Devam Oranı
 • Sınav Başarı Oranı
 • Alacağınız Belge
 • %85
 • MEB'in belirlediği oran
 • MEB Onaylı 3Ds Max Sertifikası
 • %85
 • %70
 • Başarı Belgesi
 • %90
 • %85
 • Üstün Başarı Belgesi
 • %70
 • %50
 • Katılım Belgesi
3Ds Max Kursu'nun (Ankara) İş sektöründeki yeri
3Ds Max Mimari Eğitim Programını bitirdikten sonra iş sektöründe render uzmanı, Mimari Modelleme Uzmanı olarak pozisyon sahibi olabilirsiniz.
 1. Autocad 3D
 2. 3D Studio MAX
 3. Adobe Photoshop
 4. Profil çizimleri
 5. Adobe Premiere
 1. Bilginin sayısallaştırılması
 2. Mekan, Zaman, hareket, göreceli mekan
 3. Sonsuzluk ve limit
 4. Işık, renk, gölge
 5. Yüzey, kütle
 6. Ölçü, çizim, ölçek, model, simülasyon
 7. Görme, paralel ve kaçışlı perspektif
 1. Sanal mekan (gerçek mekan simülasyonu olarak sanal mekan)
 2. Vektörel Grafikler
 3. Raster Grafikler
 4. Yüzey, kütle, boşluk, doku, ışık, renk, gölge, şeffaflık gibi gerçek dünya efektlerinin sanal mekanda var oluş biçimleri ve ilgili sayısal parametreler)
 5. Sayısallaştırma
 6. Göreceli mekan, koordinat sistemi, göreceli koordinat sistemi
 1. Şekiller
 2. Şekillerle çalışma
 3. Autocad yüzey modelleme
 4. Basit yapı elemanlarının modellenmesine örnekler (kapı pencere)
 1. 3Ds Max® kullanıcı arayüzü
 2. Görünüşlerin ve arayüzün kullanımı klavye kısayolları ve kişiselleştirme
 3. ds max® ile çalısacağımız dosya tipleri export/ımport/save komutları
 4. 2 ve 3 boyutlu çalışma ve 3 boyutlu mekan algısı
 1. 3ds Max’in nesne algoritması: nokta,çizgi,yüzey,kütle,vertex,mesh kavramlarına giriş
 2. Nesne oluşturma
 3. Nesnelerle çalışma
 1. 3Modıfıer menüsü komutlar
 1. Sınırlar, şekiller, nesneler
 2. Polygon şekiller, vertexler
 3. Polymesh, soft selectıon, subdıvısıon surface seçimleri
 4. Yüzey dönüştürücü
 5. 3Ds max®’de arazi ve yol modellemesi
 1. Nesnelerde kaplama yöntemleri
 2. Mimari kaplama yöntemleri
 1. Perspektif:cinsleri ve perspektif çizme/kaçışlı izometrik paralel ve plan perspektifler
 2. Fotoğraf:temel fotoğrafçılık bilgisi, mimari fotoğraflama(kadraj ve kompozisyon oluşturma) mimari mekanı perspektif ile anlatmak
 3. Işık:ışık renkler ve gölge bilgisi
 4. Vektörel grafiklerin anlatımı
 5. Temel pc donanım bilgisibilgisayarı hız için etkili kullanma ipuçları
 6. Render menusu render alma yöntemleri(motorlar)
 1. Photoshop/rpc/piranesi ile sahneyi tamamlama yöntemleri
 2. Photoshop ile render düzenlemesi ve baskıya hazırlama
 1. Animasyon oluşturma
 2. Mimari mekanı animasyon ile anlatmak
 3. Animasyon kontrolleri
 4. Animasyon render’ı almak
 5. Adobe premıere® ile animasyonun düzenlenmesi montaj ve seslendirme

Tümünü Gör

havva-ozkan.png
Havva Özkan / 3Ds Max Mimari Kursu 07.01.2019
Aldığım Eğitim'den çok memnun kaldım,iyi ki gelmişim,öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan faydalı bir kurs süreci oldu.Teşekkürler Vektörel Bilişim.
eda-tunaboy.png
Eda Tunaboy / 3Ds Max Mimari Kursu 04.01.2019
Vektörel Bilişim'in öncelikli olarak tanıtım dersine katıldım,Hocanın enerjisi gerçekten çok iyiydi,aynı zamanda güzel karşılandım,3Ds Max için geldiğim kursa Revit eğitimine de katılacağım,böyle kaliteli bir kurs ve hoca bulmuşken değerlendirmek isterim.Tamamen Öğrenci odaklı ve öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan bir kurs.İyi ki Vektörel Bilişime geldim.Emeği geçen herkese teşekkürler.
ipek-soylemez.png
İpek Söylemez / 3Ds Max Mimari Kursu 31.12.2018
Vektörel Bilişim'in Eğitim kalitesinden çok memnun kaldım,hocanın dersleri sevdirmesi çok etkili oldu,gayet verimli bir eğitim süreci,Autocad için geldiğim kursta Revit ve 3Ds Max eğitimlerini de alıyorum çünkü böyle bir hoca bulmuşken kendimi her alanda geliştirmek isterim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.
elif-burcu-gumus.png
Elif Burcu Gümüş / 3Ds Max Mimari Kursu 28.12.2018
Vektörel Bilişim'e Özellikle çok tavsiye alan bir kurs olduğu için merak ettim ve görüşmeye gittim,tanıtım dersine katıldım.Geldiğimde kaygılarım vardı,zamanım ve param boşa gidecek mi? gerçekten öğrenebilecekmiyim?,gelemediğim zamanları nasıl telafi edeceğim ve tabi okul'da proje ödevlerim çok yoğun nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmeden geldim.Ancak Görüşme bittikten ve tanıtım dersine katılım sağladıktan sonra kaygılarımın hepsi biranda bitti çünkü emin oldum.Derslerin Video ile kayıt altına alınıyor olması içimi rahatlattı böylece hiçbir dersi kaçırmamış olacağım ve proje ödevlerime de zaman harcayacağım,üstelik gelemediğimde hemen takviye ders ayarlanıyor kursun ve hocanın ilgisi muazzam iyi ki geldim çünkü sıfırdan başladığım eğitime bir çok konuda kendimi geliştirdim.Bende bundan sonra herkese tavsiye edeceğim.:)Her zaman aklımda Vektörel Bilişim olacak.
hasan-basri-karaca.png
Hasan Basri Karaca / 3Ds Max Mimari Kursu 22.12.2018
Vektörel Bilişim'e arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim.İdari yapı çok ilgili ve çok hoşgörülü,hoca ile tanışıp detaylı bilgi aldım,tanıtım dersine de katılınca 3Ds Max için geldiğim kurs için bir çok programı düşünebilirim,çünkü böyle bir hoca bulmuşken değerlendirmek isterim ayrıca kurum çok disiplinli ve düzenli,öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan ve size bilgi'den ziyade çok şey katacak bir kurs.Geldiğim için gerçekten çok şanslıyım,meslek hayatım boyunca da unutmayacağım Vektörel Bilişim'i ve herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.
ezgi-aksoyek.png
Ezgi Aksöyek / 3Ds Max Mimari Kursu 17.12.2018
Vektörel Bilişim'in Eğitim kalitesinden çok memnun kaldım,hocanın dersi çok sevdirmesi ve İdari yapının disiplinli ve stratejik ilerlemesi,öğrencilerin beklentilerinin tam anlamıyla karşılandığı harika bir eğitim süreci oldu benim için,geldiğim için çok şanslıyım çevremde herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.
burak-sahan.png
Burak Şahan / 3Ds Max Mimari Kursu 12.12.2018
Vektörel Bilişim'e geldiğim için çok mutluyum,öğrenci beklentilerini tam anlamıyla karşılayan kaliteli ve dsiplinli bir eğitim süreci oldu benim için.3Ds Max ile sıfırdan başladığım konulara şuan son derece hakimim 3.Boyutlu çizimler ,V-Ray gibi eğitim içeriklerini çok iyi derecede biliyorum.Üstelik okul projelerimin yoğunluğundan dolayı gelemem endişesi vardı ancak Video ile takip ediyor olabilmem içimi rahatlattı,gelemediğim zamanlar da ödevler ve takviye dersler günlük olarak planlanıyor.Tam anlamıyla Autocad,Revit ve 3Ds Max öğrenmek isteyenler için aranan bir kurs ve bence Ankara'da kesinlikle tek :) Örnek veriyorum başarılı olamadınız hemen size 2.nci dersi ücretsiz ayarlıyorlar.Çevremde herkese tavsiye edeceğim .Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
oguzhan-murat.png
Oğuzhan Murat / 3Ds Max Mimari Kursu 06.12.2018
Vektörel Bilişim'e gelmeden önce bilgi olarak çok iyi düzeyde değildim,çünkü okullarda verilen eğitimler bu anlamda yetersiz kalıyor,bir çok kursu ziyaret ettim ve arayıp bilgi aldım ancak bu anlamda en sıcak kanlı ve profosyonel Vektörel Bilişim'de karşılandım.İlgimi en çok çeken taraf derslerin video ile kayıt altına alınması ve tam öğrenme modeli uygulandığı için ikinci dersi ücretsiz alma hakkına sahip olmam gerçekten öğrenciler için öğretene kadar elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyan bir kurs hem kaliteli ,hem eğitim süreci boyunca çok ilerleme kaydettim.Hocamız ve kurs sayesinde ileriye dönük projeler yapabiliyorum.Teşekkürler Vektörel Bilişim.
Ocak Ayı Eğitim Takvimi
Eğitim Programı Ders Günleri Ders Saatleri İndirim Oranı Baş. Tarihi
Bit. Tarihi
Ön Kayıt
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 25 07.01.2019
31.03.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 25 28.01.2019
21.04.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Salı-Perşembe-Cuma 14:00-18:00 % 25 28.01.2019
12.03.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 25 19.01.2019
18.04.2019
3Ds Max Mimari Kursu Salı-Perşembe-Cumartesi-Pazar 18:30-21:30 % 30 29.01.2019
02.04.2019
Şubat Ayı Eğitim Takvimi
Eğitim Programı Ders Günleri Ders Saatleri İndirim Oranı Baş. Tarihi
Bit. Tarihi
Ön Kayıt
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 14:00-18:00 % 25 16.02.2019
16.05.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Salı-Perşembe-Cuma 09:30-13:30 % 25 04.02.2019
19.03.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Salı-Perşembe-Cuma 14:00-18:00 % 25 04.02.2019
19.03.2019
3Ds Max Mimari Kursu Cumartesi-Pazar 09:30-13:30 % 25 23.02.2019
26.05.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 25 04.02.2019
28.04.2019
Mart Ayı Eğitim Takvimi
Eğitim Programı Ders Günleri Ders Saatleri İndirim Oranı Baş. Tarihi
Bit. Tarihi
Ön Kayıt
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Çarşamba-Cuma 18:30-21:30 % 25 18.03.2019
09.06.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Salı-Perşembe-Cuma 09:30-13:30 % 25 11.03.2019
23.04.2019
3Ds Max Mimari Kursu Pazartesi-Salı-Perşembe-Cuma 14:00-18:00 % 25 11.03.2019
23.04.2019

Sertifikasyon

Vektörel Bilişim

 

3Ds Max Kursu Certified User | Max Certified Professional

Pearson VUE Sınav Sistemi üzerinden girilecek sınavlarla uluslarası sertifika sahibi olabilrsiniz. Sahip olacağınız sertifikalarla hem Türkiye'de hem de dünyanın her yerinde bilginizi kanıtlayabilirsiniz. Vektöel Bilişim'de bu sınavlara rahatlıkla girebilirsiniz.

 

 

Vektörel Bilişim Başarı Belgesi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vehicula ante diam, ut hendrerit mauris suscipit ac. Sed vel magna lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vehicula ante diam, ut hendrerit mauris suscipit ac. Sed vel magna lectus.

 

 

Vektörel Bilişim Üstün Başarı Belgesi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vehicula ante diam, ut hendrerit mauris suscipit ac. Sed vel magna lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vehicula ante diam, ut hendrerit mauris suscipit ac. Sed vel magna lectus.

 

 

Bilgi İstiyorum

Sms ve e-posta ile bilgilendirilmek istiyorum
kod

Formda yer alan 'Katılımcı Bilgileri' sekmelerini doldurmanız halinde Ön Kayıt talebiniz sistemimize ulaşacaktır. Bilgileriniz Ön Kayıt Listesine başvuru sırasına göre otomatik işlenecektir. Birden fazla eğitim konusunda, güncel olan birden fazla tarihte ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön Kayıt işlemleri sırasında, herhangi bir aksaklıkla karşılaşmanız halinde lütfen Eğitim Sorumlularımız ile iritibat kurunuz.

0312
232 60 65

Tümünü Gör

Derya Bayraktar 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 14.01.2019
Ayşenur Sancak 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 07.01.2019
Derya Ünal 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 06.01.2019
Mert Demirci 3Ds Max Mimari Kursu
İnşaat Mühendisi 04.01.2019
Pelin Yıldırım 3Ds Max Mimari Kursu
Emlak Danışmanı 04.01.2019
Ömer Aydın 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 02.01.2019
Ezgi Erol 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 02.01.2019
Mehmet Aydın 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 31.12.2018
Samet Yılmaz 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 31.12.2018
Osman Bildirici 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 24.12.2018
Gürhan Kanca 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 22.12.2018
Zeynep Demircioğlu 3Ds Max Mimari Kursu
Mimar 21.12.2018
top