İletişim
0312
232 60 65
gonca-guler.png
Gonca Güler
17.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Eğitim kalitesinden çok memnun kaldım,hocanın dersleri sevdirmesi çok etkili oldu,gayet verimli bir eğitim süreci,Autocad için geldiğim kursta revit eğitimide aldım. Kendimi her alanda geliştirmek isterim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

adem-capan.png
Adem Çapan
Öğrenci
17.08.2019

Eğitmenimiz gerçekten çok bilgili ve öğrencilere karşı gayet ilgili eğitimden son derece memnunum

elif-buse-culha1.png
Elif Buse Çulha
17.08.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitim beklentilerimi karşılıyor sorularıma anında cevaplar alabiliyorum, memnunum

leyla-gok-erdihan.png
Leyla Gök Erdihan
16.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Aldığım eğitimden oldukça memnun kaldım ve öğrenmek istediğim bilgileri fazlasıyla öğrenmemde yardımcı oldular.Beklentilerimi fazlasıyla karşıladılar.Teşekkür ediyorum..

ayse-celikkan.png
Ayşe Çelikkan
Bilgisayar Mühendisi
16.08.2019

Beklediğimden daha iyi bir eğitim ve eğitmenle karşılaştım. Daha temel konular anlatılır,iş hayatı için verimli olur mu diye düşüncelerim vardı. Fakat kesinlikle temel eğitimden başlayarak üst seviyeye çıkan bir eğitim.

emre-kerimoglu.png
Emre Kerimoğlu
İç mekan tasarım
15.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Uzun araştırmalar sonucunda en iyi kararı verdiğimi düşünüyorum.Gerek eğitmenler gerekse yönetim kısmı samimi ve birebir ilgili. Başarılarının devamını diliyorum.

melis-can-yuksel.png
Melis Can Yüksel
Öğrenci
15.08.2019

Uluslararası düzeyde eğitim almak istediğim için bu alanda kendimi geliştirmek istiyordum. Hoca tecrübesi benim için çok önemli ve tam da yerini bulmuşum. Uygulamalar üzerine geçen bol verimli bir eğitim oldu. Teşekkür ederim.

naz-bakir.png
Naz Bakır
Öğrenci
09.08.2019

İleride projelerinizi masaüstü platforma taşımak istiyorsanız ya da android olarak tasarlamak istiyorsanız eğitimizin iyi olması gerekir. Bu konuda Java&Android doğru bir tercih. Özellikle de Vektörel Bilişimde :)

hasan-karaoglan.png
Hasan Karaoğlan
Öğrenci
09.08.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Ankarada uzun araştırmalar yapmanıza gerek yok.Eğitim denince akla gelen ilk yer burası olmalı. 3 ay aldığım eğitimimde hem öğrendim hem eğlendim , tecrübeler kazandım. Eğitmeninden kayıt görevlilerine kadar herkez cok ilgili . Herkese teşekkür ederim.

unzile-keles.png
Ünzile Keleş
Programcı
08.08.2019

4 yıl okuduktan sonra her şey tamam demiştim ama değilmiş: Burada tamamladım eksiklerimi. Hocalarıma ayrı teşekkür ederim.

esma-saime-unal.png
Esma Saime Ünal
Mimar / Öğrenci
07.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Ankaradaki kurslar arasında deneyimli temeli sağlam ve kaliteli öğretim ve elemanlarına sahip güzel bir kurstur.Cok verimli bir eğitim aldım .Herkese tavsiye edeceğim.

burcu-cemek.png
Burcu Çemek
Cevre Mühendisi
06.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Eğitmenimizden ve aldığım eğitimden memnun kaldım,Başından sonuna kadar hem öğrenip hem eğlendiğim bir kurs süreci geçirdim.Verilen emek için teşekkür ederim.

cagri-kilic.png
Çağrı Kılıç
İç Mimar
05.08.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Eğitmen konusunda çok bilgili ve uzmandı. Kurs ve eğitmen gayet disiplinli çalışıyor. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Cevremdeki tüm mimar arkadaslarıma önerebileceğim tek yer hersey icin teşekkürler.

aysenur-aksoy.png
Ayşenur Aksoy
05.08.2019

Eğitim gerçekten çok detaylı olarak veriliyor hocanın sektörü tanıması da çok iyi çünkü sorduğunuz cevaplara hemen tecrubelerle cevaplar veriliyor. Uygulamalar gerçekten çok işe yarıyor. Eğitimi aldığıma memnunum

sude-colak.png
Sude Çolak
Öğrenci
05.08.2019

Amacım sistem alanında kendimi geliştirmek olduğu için bu kurs merkezini seçtim. Hem yetkili eğitim merkezi hemde sınav merkezi olduğu için benim için doğru tercih oldu.

hasan-celebi.png
Hasan Çelebi
04.08.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Hiç bir bilgim olmadan gelmiştim ama sonra yaptığım ürünlere baktıkça iyi ki bu kursa gelmişim diyorum. Eğitmen gerçekten canla başla emek veriyor ve hakikaten öğrenmeden bırakmayan bir kurs

ali-meraki.png
Ali Meraki
İnsaat Mühendisi
04.08.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Ankarada cok kurs aradım ama en cok önerilen yer burası oldu. Eğitmenden ve kurum yönetiminden cok memnun kaldım.Dersler kayıt altına alınıyordu eğitim bitti ama hala videolarımı izleyebiliyorum.Herkeze tavsiye edeceğim teşekkürler.

nurhak-ak.png
Nurhak Ak
Öğrenci
03.08.2019

Yazılım alanında kendini geliştirmek isteyen buraya diyebileceğim bir grup vardı. Cidden çok teşekkür ederim.

haydar-ada1.png
Haydar Ada
02.08.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Aldığım eğitimin iş hayatımda çok destek sağlayacağına inanıyorum şimdiden başvurularda farkını görmeye başladım

kadir-yeniaras.png
Kadir Yeniaras
Mühendis
02.08.2019

İleride Network Danışmanlığı yapmak için güzel bir adım oldu benim için daha ilerisini de düşünüyorum. Eğitimden memnun kaldım.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top