İletişim
0312
232 60 65
Selami Yalçın
Mimar
14.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Çok verimli bir 2 ay gecirdik. Özellikle eğitmenimize ve idareye teşekkür ederim. Autocad denildiğinde akla gelen ilk isim vektörel bilişim olmalı . Emeğinize sonsuz saygılar .

tugce.png
Tuğçe
Endüstri Mühendisi
13.07.2019

Ne kadar bölüm dışı öğrencisi olsam da yazılım üzerine yönlenmek benim için çok zor ve keyif verici bir durum. Bu konuda hocalar ve kurum çok önemli. Destek sağlaması gerekiyor. Akabinde eğitim müfredatı da çok önemli. Bu yüzden Vektörel Bilişim bana çok destek sağlıyor.

Hande Hotoğlu
İnsaat Mühendisi
13.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

3Ds Max kursu için çok keyifli bir 3 ay geçirdim. Ankaradaki kurslar arasında deneyimli temeli sağlam ve kaliteli öğretim ve elemanlarına sahip güzel bir kurs. Arkadaslarıma ve cevreme tavsiye edeceğim.Teşekkür ederim

Uğur Canpolat
Mimar
12.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kursun yarısında olmamıza rağmen autocad kursunda geliştiğimi düşünüyorum. Su ana kadar ilgi ve alakadan cok memnun kaldım başka bir program düşünürsem ilk tercihim vektorel bilisim olacak .

gamze.png
Gamze
Öğretmen
12.07.2019

Hayalim network sistem yapmak olduğundan bu alan benim için önemliydi kendimi geliştirmek için bu fırsatı kaçırmadım. Hocalarından tutun eğitim içeriği benim için çok idealdı. Tavsiye ederim.

sumeyra.png
Sümeyra
Mühendis
11.07.2019

Yazılım alanı hem zor hemde emek isteyen bir süreç bu yüzden 6 aylık bir maratonun sonucunda kendimi eski durumumda daha ileriye taşımak benim için önemliydi bu yüzden kurum araştırması ve öğretmen araştırması sonucunda Vektörel Bilişime karar verdim. Eğer ileri de bir Hepsiburada.com gibi site yapmak,yazılım uzmanı olmak istiyorsanız tavsiye ederim.

nisa.png
NİSA
Bilgisayar Programcılığı
10.07.2019

Bu eğitimi almadan önce hayalim sistem ve ağ uzmanı olarak bir kuruluşun network ağ sistemini kurabilmekti. Şimdi onun temelini attım ilerisi için uğraşıyorum herkese tavsiye ederim.

emre-ayaz.png
Emre Ayaz
09.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Çok verimli ve eğlenceli bir eğitim aldım. Dersi veren eğitmenimden ve kurumdan cok memnunum . Eğitimin başında olmamıza rağmen herşey yolunda hem kaliteli hem de eğlenceli. Teşekkürler.

sultan-acar2.png
Sultan Acar
İç mimar / Öğrenci
08.07.2019
3Ds Max Kursu için diyor ki :

Bu kursa cok büyük beklentiler içinde ve heyecanla başladım.Gerçekten büyük bir memnuniyet ile bitiriyorum.Gerek hocam gerek idaredeki hocalarım çok ilgililerdi.Vektörel bilişim hayallerimi gerçekleştirme adına attığım ilk adımdı. Teşekkürler

hasancan.png
Hasancan
Bilgisayar Programcısı
08.07.2019

Bölüm öğrencisi olduğum için kendimi daha fazla geliştirmek istedim,masaüstü ve web tabanlı Java otomasyonları geliştirmek adına eğitim hocaları ile beraber çok daha fazla işime yaradı. HTML 5, CSS3, JavaScript JQuery gibi teknolojileri kullanarak daha fazla ilerisine gittim. Tavsiye ederim 6 aylık eğitimin sonunu şimdiden görebiliyorum.

ahmet-soner.png
Ahmet Soner
06.07.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Tasarım için kurs alınması gerekiyorsa en iyi adres Vektörel Bilişim.

tugrul-gok.png
Tuğrul Gök
06.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Gerek idari yapısı gerekse konusunda uzman personeliyle harcanan vaktin zamanın karşılığını veren bir eğitim kurumu. Teşekkürler vektörel bilişim.

alican.png
Alican
Mühendis
05.07.2019

Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Kendi alanım dışında yazılıma meraklıydım dolayısıyla hocaların anlatımı benim için önemliydi. Hocalar en az 15 yıllık tecrübeye sahipmiş bu en büyük avantajım oldu. Ve her şeyi sıfırdan aldım. Memnunum. Farklı eğitimleride düşünüyorum.

maksude-ozturk2.png
Maksude Öztürk
Makine Mühendisi
05.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kursun ilerleyişi ve başlangıctaki beklentimizin kat kat fazlasını karsıladı. Gerek öğretmen gerek idari yapı bakımından bizlere yeterli eğitimin aktarıldığına inanıyorum. Teşekkür ediyorum

mustafa.png
Mustafa
Bilgisayar Öğretmenliği
04.07.2019

.Net yazılıma bölüm gereği çok fazla ilgim vardı baya bir piyasa araştırması sonucunda burayı tercih ettim. 6 aylık eğitimimi uygulama yaparak yani program yazarak ki c# dilinden başladım şuan web tabanlı bir yazılım için ilk adımı attım.

baturay.png
Baturay
İç Mimar
03.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

3Ds Max eğitimi alıyorum. Her mimarın öğrenmesi gereken bir program. Dolayısıyla kurumdan tutunda eğitmene kadar dikkat edilmesi gereken durum. Ben memnunum 2.eğitimi alıyorum.

Bekir Vural
İnşaat Mühendisi
03.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kurs süresince geçirdiğim zaman keyifli ve öğreticiydi. Kurs öğretmenimin ilgisi ve alakası gayet yeterliydi. Önümüzdeki dönemde tekrar başka kurslara gelmeyi isterim.Teşekkürler

cagri-gorur.png
Çağrı Görür
Öğrenci
02.07.2019

Herkes için anlaşılabilir yeterlilikte eğitim aldığımızı düşünüyorum. Bu nedenle kurstan gayet memnunum.

muhammed-emin-babayigit.png
Muhammed Emin Babayiğit
01.07.2019

Kursun sonuna yaklaştıkça istediğim sonuca ulaştığımı görmek mutlu ediyor ve gelecekle ilgili umut veriyor. Gerçekten kaliteli bir kurs

sultan-acar1.png
Sultan Acar
01.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Bu kursa çok büyük beklentiler içinde ve heyecanla başladım . Gerçekten büyük bir memnuniyetle bitiriyorum. Gerek hocam gerekse idareki hocalarım cok ilgililerdi. Vektörel bilişim hayallerimi gerçekleştirme adına attığım ilk adımdı. Teşekkürler

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top