Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi
Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi 07.10.2015

Autodesk firması abonelik dönüşümündeki gelişen yeni aşamasını duyurdu!

Autodesk, AutoCAD Kursu Ankara'da Başlıyor. AutoCAD Kursu ile tasarımlarınıza başlayın.Autocad kursu ile proje tabanlı eğitim alarak proje çizebilirsiniz. 2D ve 3D çizimleri yapabilirsiniz. 

 

Design(Tasarım) ve Creation Suite ürünleri ile 2016 yılı Ağustos ayında abonelik seçeneklerine geçiş yapacağını duyurdu.  31 Temmuz 2016 tarihinden itibaren kullanıcılar Autodesk Autocad Kursu Design ve Creatioan Suite ve Autodesk bağımsız ürünlerinin yeni ticari lisanslarını sadece abonelik yolu ile sunulacağını duyurdu. Kullanıcılarına yeni kolaylıklar ve abonelik seçenekleri sunacak olan Autodesk firması, abonelik modeliyle kullanıcılara daha kolay bir müşteri deneyimi ve daha düşük maliyetlerle birlikte autodesk ürünlerini satın alabilme imkanı ve bulut hizmetlerinin üyeliklerini aylık, 3 aylık yada yıllık abonelik seçenekleri sunarak ödeme kolaylığıda oluşturmuş olacak.

 

Programlama MEB sertifikası ile ilgili sorunlar için Öz-Kur-Der'den yapılan açıklamalar.

Günümüzde teknolojik gelişimler, bireysel açıdan takip edilemez noktalara doğru yol alırken, değişen teknolojik yapılar ile yeni ve güzel kazançlar getiren iş olanakları ortaya çıkıyor ve gün geçtikçe de çıkmaya devam edecek.

Autodesk firması, abonelik dönüşümünde gelinen aşama ile kullanıcılarına yeni kolaylıklar sunacağını açıkladı.

Dikkat Çekmek! 06.10.2015

Grafik Tasarımcı yaratıcı olmalı,güçlü tasarımlar oluşturmalı,güncel hayatı takip ederek sektörel bilgiye sahip olmalı ve en önemlisi tasarımları dikkat çekmeli...

Android Yazılım Uzmanlığı eğitimimiz 6 Ekim tarihinde başlayacaktır. Ücretsiz tanıtım seminerimiz 19 Eylül 2015 tarihinde saat:16:00 'da gerçekleşecektir.

Web Tasarım Kursu Ankara içerisinde Web Tasarım Araçlarından HTML, CSS, JavaScript konuları yanı sıra PHP MySQL ile Profesyonel Web Tasarımları Hazırlayın.

Yazılım Kursu Ankara'da Başlıyor. Yazılım Uzmanlığı Kursu ile yazılım geliştirin. C# Kursu ile Başlayın. .NET Kursu ile devam edin. Yazılım Kursu Ankara'da bir ilk. Öğrenme Yönetim Sistemi Kullanan En iyi Yazılım Kursu Vektörel Bilişim.

Öğrencilerimizden Esra Keklik Ziraat Teknolojisi Yazılım Mühendisliğinde başarı göstererek çalışma hayatına başlamıştır.