İletişim
0312
232 60 65
Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi
07.10.2015
Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi

Autodesk firması abonelik dönüşümündeki gelişen yeni aşamasını duyurdu!

Autodesk, AutoCAD Kursu Ankara'da Başlıyor. AutoCAD Kursu ile tasarımlarınıza başlayın.Autocad kursu ile proje tabanlı eğitim alarak proje çizebilirsiniz. 2D ve 3D çizimleri yapabilirsiniz. 

 

Design(Tasarım) ve Creation Suite ürünleri ile 2016 yılı Ağustos ayında abonelik seçeneklerine geçiş yapacağını duyurdu.  31 Temmuz 2016 tarihinden itibaren kullanıcılar Autodesk Autocad Kursu Design ve Creatioan Suite ve Autodesk bağımsız ürünlerinin yeni ticari lisanslarını sadece abonelik yolu ile sunulacağını duyurdu. Kullanıcılarına yeni kolaylıklar ve abonelik seçenekleri sunacak olan Autodesk firması, abonelik modeliyle kullanıcılara daha kolay bir müşteri deneyimi ve daha düşük maliyetlerle birlikte autodesk ürünlerini satın alabilme imkanı ve bulut hizmetlerinin üyeliklerini aylık, 3 aylık yada yıllık abonelik seçenekleri sunarak ödeme kolaylığıda oluşturmuş olacak.

 

Voyager 2, Yıldızlararası Uzaydan Dünya'ya Mesajlar Yolluyor

Voyager-2, Yıldızlararası mesafeye ulaşmaya cüret eden ikinci araç oldu. Avustralya'da konuşlanmış bir ekip ise, aracın yaptığı uzak mesafe aramalarını dinlemeye başladı.

Bilgisayarı Olan Herkesin Microsoft'u Hackleyebileceği Bir Açık Kapatıldı

Microsoft Outlook, Microsoft Market ve Microsoft Sway hesaplarının tamamını tehdit eden bir açık kapatıldı.

Microsoft'dan İyi Haber! Visual Studio 2019 Geliyor

Microsoft’un başarılı geliştirici aracı Visual Studio, 2019 versiyonu ile yeniden geliyor.

Yazılım Kursu Ankara da Yeni İş Bulmada Çok Etkili

200 Saat süren Yazılım Eğitimi içerisinde C Sharp Kursu, ASP.NET Kursu, MVC Kursu, MVC Core Kursu, .NET Framework Core Kursu, HTML5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu, WPF Kursu ile yeni teknolojiler ile kursiyerler daha kolay iş bulabilmektedirler.

Programcılık Sertifikası Alacakların Dikkatine

Programlama MEB sertifikası ile ilgili sorunlar için Öz-Kur-Der'den yapılan açıklamalar. Bu sınava girecek kişiler lise mezunu olmak zorundadır.

Teknoloji İle Değişen İş Olanakları

Günümüzde teknolojik gelişimler, bireysel açıdan takip edilemez noktalara doğru yol alırken, değişen teknolojik yapılar ile yeni ve güzel kazançlar getiren iş olanakları ortaya çıkıyor ve gün geçtikçe de çıkmaya devam edecek.

Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi

Autodesk firması, abonelik dönüşümünde gelinen aşama ile kullanıcılarına yeni kolaylıklar sunacağını açıkladı.

Dikkat Çekmek! 06.10.2015
Dikkat Çekmek!

Grafik Tasarımcı yaratıcı olmalı,güçlü tasarımlar oluşturmalı,güncel hayatı takip ederek sektörel bilgiye sahip olmalı ve en önemlisi tasarımları dikkat çekmeli...

Android Yazılım Kursu

Android Yazılım Uzmanlığı eğitimimiz 6 Ekim tarihinde başlayacaktır. Ücretsiz tanıtım seminerimiz 19 Eylül 2015 tarihinde saat:16:00 'da gerçekleşecektir.

Web Tasarım Kursu Ankara

Web Tasarım Kursu Ankara içerisinde Web Tasarım Araçlarından HTML, CSS, JavaScript konuları yanı sıra PHP MySQL ile Profesyonel Web Tasarımları Hazırlayın.

top