İletişim
0312
232 60 65
Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi
07.10.2015
Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi

Autodesk firması abonelik dönüşümündeki gelişen yeni aşamasını duyurdu!

Autodesk, AutoCAD Kursu Ankara'da Başlıyor. AutoCAD Kursu ile tasarımlarınıza başlayın.Autocad kursu ile proje tabanlı eğitim alarak proje çizebilirsiniz. 2D ve 3D çizimleri yapabilirsiniz. 

 

Design(Tasarım) ve Creation Suite ürünleri ile 2016 yılı Ağustos ayında abonelik seçeneklerine geçiş yapacağını duyurdu.  31 Temmuz 2016 tarihinden itibaren kullanıcılar Autodesk Autocad Kursu Design ve Creatioan Suite ve Autodesk bağımsız ürünlerinin yeni ticari lisanslarını sadece abonelik yolu ile sunulacağını duyurdu. Kullanıcılarına yeni kolaylıklar ve abonelik seçenekleri sunacak olan Autodesk firması, abonelik modeliyle kullanıcılara daha kolay bir müşteri deneyimi ve daha düşük maliyetlerle birlikte autodesk ürünlerini satın alabilme imkanı ve bulut hizmetlerinin üyeliklerini aylık, 3 aylık yada yıllık abonelik seçenekleri sunarak ödeme kolaylığıda oluşturmuş olacak.

 

Yazılım Kursu Ankara da Yeni İş Bulmada Çok Etkili

200 Saat süren Yazılım Eğitimi içerisinde C Sharp Kursu, ASP.NET Kursu, MVC Kursu, MVC Core Kursu, .NET Framework Core Kursu, HTML5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu, WPF Kursu ile yeni teknolojiler ile kursiyerler daha kolay iş bulabilmektedirler.

Programcılık Sertifikası Alacakların Dikkatine

Programlama MEB sertifikası ile ilgili sorunlar için Öz-Kur-Der'den yapılan açıklamalar. Bu sınava girecek kişiler lise mezunu olmak zorundadır.

Teknoloji İle Değişen İş Olanakları

Günümüzde teknolojik gelişimler, bireysel açıdan takip edilemez noktalara doğru yol alırken, değişen teknolojik yapılar ile yeni ve güzel kazançlar getiren iş olanakları ortaya çıkıyor ve gün geçtikçe de çıkmaya devam edecek.

Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi

Autodesk firması, abonelik dönüşümünde gelinen aşama ile kullanıcılarına yeni kolaylıklar sunacağını açıkladı.

Dikkat Çekmek! 06.10.2015
Dikkat Çekmek!

Grafik Tasarımcı yaratıcı olmalı,güçlü tasarımlar oluşturmalı,güncel hayatı takip ederek sektörel bilgiye sahip olmalı ve en önemlisi tasarımları dikkat çekmeli...

Android Yazılım Kursu

Android Yazılım Uzmanlığı eğitimimiz 6 Ekim tarihinde başlayacaktır. Ücretsiz tanıtım seminerimiz 19 Eylül 2015 tarihinde saat:16:00 'da gerçekleşecektir.

Web Tasarım Kursu Ankara

Web Tasarım Kursu Ankara içerisinde Web Tasarım Araçlarından HTML, CSS, JavaScript konuları yanı sıra PHP MySQL ile Profesyonel Web Tasarımları Hazırlayın.

Yazılım Kursu Ankara

Yazılım Kursu Ankara'da Başlıyor. Yazılım Uzmanlığı Kursu ile yazılım geliştirin. C# Kursu ile Başlayın. .NET Kursu ile devam edin. Yazılım Kursu Ankara'da bir ilk. Öğrenme Yönetim Sistemi Kullanan En iyi Yazılım Kursu Vektörel Bilişim.

ZİRAAT TEKNOLOJİSİ YAZILIM MÜHENDİSİ ALIMI

Öğrencilerimizden Esra Keklik Ziraat Teknolojisi Yazılım Mühendisliğinde başarı göstererek çalışma hayatına başlamıştır.

top