İletişim
0312
232 60 65
08.02.2020 Autodesk Revit Software
Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.
Autodesk Revit Software

Revit son yıllardaki BİM teknolojisindeki gelişmeler proje üretme sürecinde proje datalarının hazırlanmasının yanında bu dataların birbirleriyle ilişkilendirmesi,kontrollerin tek bir model üzerinde yapılabilir duruma getirmesi ve muhtemel hata oluşturabilecek durumları,gerek proje üretme sürecinde gerekse uygulama süreçlerinde minimum hataya hatta sıfıra kadar indirilmesi nedeni ile tercih edilmektedir.
Bim teknolojisini en etkin kullanan yazılımlardan biri olan Autodesk Revit önceki yıllarda mimari, statik ve map olarak farklı versiyonlara sahipken, günümüzde sadece tek bir sürüm ile tüm bu çalısma gruplarını bir araya toplamıs ve aynı model üzerinde çalışma imkanı sağlamıştır. Mimari tasarımla baslayan proje üretme sürecinide ele aldıgımız zaman en cok bilinen yöntem genelde mimari tasarımıın cad ortamına hazırlanması ile baslayarak gerek sunum gerek uygulama aşamalarına kadar farklı yazılım yardımları ile devam etmesidir.

PEKİ NEDEN REVİT?

Bir yapının projelendirme aşaması her zaman vakit alır .Bu yüzden metraj maliyet hesabına harcadığı zamanı en aza indirerek tasarıma daha fazla süre ayırmasını sağlayan ve bu mantık çerçevesinde kurulmuştur.

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top