İletişim
0312
232 60 65
16.03.2020 Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?
Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.
Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Grafik Tasarım Dünyası

Görsel tasarım inceliklerinin sanat ve teknolojiyle birleşiminden doğan bu alan yaratıcılığınıza sınırsız kapılar aralıyor. Kendinizi ya da bir ürünü tasarımınızla ifade edebileceğiniz güzel bir alan olan grafik tasarım günümüzde de ilgi çekici olmaya devam ediyor. Aslında ona tasarım dili demek de mümkün. 

Grafik tasarımla kendinizi ifade edebileceğiniz yer ve alanlar teknolojik ilerlemelerle de aşırı artmıştır. Bir marka oluşturmak, logo tasarlamak, Kiyatap dergi gazate gibi basın yayın alanlarında aktif olabilmek, poster bilboard tv reklamları, web sitelerinin arayüzlerini tasarlayabilmek hatta giydiğiniz tshirtlere kadar hayalinizi aktarmak için biçilmiş kaftan. Yaratıcılığınızla bilginizin birleşimiyle özgün ürünler tasarlayabileceğiniz bir alan. Bu renkli dünyada yer alabilmek için alana sahip olan üniversitelere başvurabilir ya da daha kısa sürede öğrenmek istiyorum derseniz Vektörel Bilişime başvurabilirsiniz. 

Peki biz Vektörel Bilişim olarak bu eğitimle sizlere ne vaadediyoruz?

Adobenin orijinal müfredatıyla 120 saat süren eğitimlerimize katıldığınızda

Görsel Tasarım İlkeleri

CorelDraw

Photoshop

Illustrator

Indesign eğitimlerine tabi tutulursunuz. Sürecin sonunda bir belge alabilmeniz için sizlerden proje ödevi isteriz. Buradaki başarı durumunuza göre 'Başarı' ya da 'Üstün Başarı' belgesi alabilir ve cvnize ekleyebilirsiniz. Eksik noktalar için ister etüt olarak(takıldığınız küçük noktaları) isterseniz de Eğitim garantisiyle (Bütün eğitim) baştan sona ücretsiz alabilirsiniz.

Hayal gücünüzün reklerle buluştuğu bu serüvende sizlere rehberlik etmeyi Vektörel bilişim olarak çok isteriz. Vektorel bilişime hayallerinizi emanet edin birlikte başaralım..!

 

 

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top