İletişim
0312
232 60 65
28.01.2020 Milli Eğitim Bakanlığı Ve Cisco'dan Eğitime Destek
Milli Eğitim Bakanlığı "Akıllı Teknolojiler Ve Yazılım Geliştirme Mesleki Gelişim Programı" Adı Altında Cisco İle Yaptığı İş Birliği Teknolojiye Verdiği Önemi Oldukça Arttırıyor.
Milli Eğitim Bakanlığı Ve Cisco'dan Eğitime Destek

Tekonolojiye Verilen Önem

Milli Eğitim Bakanlığı Ve Cisco iş birliği ile "Akıllı Teknolojiler Ve Yazılım Geliştirme Mesleki Gelişim Programı" öğrencilerin teknolojiye olan ilgisini ön plana çıkarıyor.Geleceğe yatırım olarak öğrencilerin projeler yapması, akıllı cihazlar üretmek istemesi, internetsiz bir ortam olmadığı için Network alanında da kendilerini geliştirmek isteyen, ağ yapılarının temelini öğrenmek isteyen öğrenciler için oldukça büyük fırsat doğdu.Bu anlamda Vektörel Bilişim ailesi olarak 80 saat süren CISCO(CCNA) eğitimi ile internet ağ yapılarını,küçük ya da büyük ölçekli bir şirketin ağ yapısını kurmayı öğretiyoruz.Cisco cihazlarını kullanarak uygulamalı şekilde eğitim verdiğimizden öğrenmek daha da kolay hale geliyor.Daha sonra işin kodlama kısmında ise .Net Yazılım Uzmanlığı eğitimi ile projelerini hem masaüstü hem de internet platformuna rahatlıkla taşıyacaklardır.Microsoft Yazılım Eğitimi gün geçtikte önemini arttıracağından bu eğitimi almakla kariyerinize başlayabilirsiniz.200 Saat süren bu eğitimde hiç bilmiyor olarak kabul edildiğinizden öğrenmeden kursu bitirme durumunuz olmayacaktır.Daha detaylı bilgi almak hızla büyüyen teknolojiye yetişmek için Vektörel Bilişimde Ocak ayı kampanyasından faydalanmak için hemen arayın. 0312 232 60 65 

Bilişim eğitimlerimizde Net %50 indirim için son gün 31 Ocak ! 

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top