İletişim
0312
232 60 65
08.02.2020 Neden Python?
Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.
Neden Python?

Neden Python?

Pek çok İşletim sistemiyle uyumlu olarak çalışan Python, getirdiği kolaylıklar ve hız ile en çok indirilen programlar listesinde yerini daha da sağlamlaştırıyor.Farklı kütüphaneleriyle birlikte çok farklı alanlarda da Pythondan kendinize kolaylıkla cevaplar bulabilirsiniz.Hatta bazı alanlarda C,C# dan daha verimli sonuçlar da elde edebilirsiniz.

Sade bir yapısının olması,diğer popüler yazılım dillerine göre daha hızlı sonuçları daha anlaşılır halde verebilmesi,farklı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,insan mantığına en yakın hatta gündelik dil diyebileceğimiz şekilde yazılıyor olması onun daha da göz önüne çıkmasını sağladı.

Açık kaynak kod olarak ilerlediğiniz için de kesinlikle ücretsizdir.Sade olması ve aklınızdaki fikri bir kaç satırda oluşturmanıza olanak vermesiyle hayal ettiğiniz her projenin altından başarıyla üstelik daha kısa sürede kalkabilirsiniz.Bu kolaylıklarından olsa gerek ki çoğu tanınan firma da alt yapısında Pythona dair kodlarla programlamalar da yapmışlardır.(Youtube,Reddit,Nasa,Google)

Kendini her gün yenileyen yazılım dünyasında Pythonla yer almak isterseniz sizleri Hafta içi ve Hafta sonu kurslarımıza davet ediyoruz ve üstelik çok kısa bir süreliğine fiyatlar yarı yarıya düştü.Vektörel bilişim olarak bizlere 03122326065 numaralı telefondan ya da www.vektorelbilisim.com.tr adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Python'lu günler dileriz.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Neden Python? 08.02.2020
Neden Python?

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

Nesne Yönelimli Programlama (OOP) Nedir ?

Vektörel Bilişimde Yazılım Uzmanlığı Eğitimlerinde Nesne Yönelimli Programlama Tekniğine Verilen Önem Oldukça Büyük.Kayıt Olmak İçin 0312 232 60 65 Arayın

Sıfırdan Başlayanlar İçin Yazılım Eğitimi

Sıfırdan Başlayanlar için Vektörel Bilişimde .Net Yazılım Uzmanlığı Şubat Ayı Kontenjanlarında Sizlerle

Adobe Premiere Programı nedir ? Neler Yapılabilir ?

Adobe Premiere Eğitimini Vektörel Bilişimin Uzman Kadrosu Farkıyla alın

Vektörel Bilişim'de Linux İşletim Sistemi Eğitimi

Vektörel Bilişimde 180 saat süren Linux eğitimi için şubat ayı kontenjanları açıldı.Uzman kadrosuyla,uygulamalı olarak öğreneceğiniz bu eğitimden faydalanmak için hemen arayın 0312 232 60 65

top