İletişim
0312
232 60 65
15.03.2020 Python
Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.
Python

Neden Python?

Pek çok İşletim sistemiyle uyumlu olarak çalışan Python, getirdiği kolaylıklar ve hız ile en çok indirilen programlar listesinde yerini daha da sağlamlaştırıyor.Farklı kütüphaneleriyle birlikte çok farklı alanlarda da Pythondan kendinize kolaylıkla cevaplar bulabilirsiniz.Hatta bazı alanlarda C,C# dan daha verimli sonuçlar da elde edebilirsiniz.

Sade bir yapısının olması,diğer popüler yazılım dillerine göre daha hızlı sonuçları daha anlaşılır halde verebilmesi,farklı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,insan mantığına en yakın hatta gündelik dil diyebileceğimiz şekilde yazılıyor olması onun daha da göz önüne çıkmasını sağladı.

Açık kaynak kod olarak ilerlediğiniz için de kesinlikle ücretsizdir.Sade olması ve aklınızdaki fikri bir kaç satırda oluşturmanıza olanak vermesiyle hayal ettiğiniz her projenin altından başarıyla üstelik daha kısa sürede kalkabilirsiniz.Bu kolaylıklarından olsa gerek ki çoğu tanınan firma da alt yapısında Pythona dair kodlarla programlamalar da yapmışlardır.(Youtube,Reddit,Nasa,Google)

Kendini her gün yenileyen yazılım dünyasında Pythonla yer almak isterseniz sizleri Hafta içi ve Hafta sonu kurslarımıza davet ediyoruz ve üstelik çok kısa bir süreliğine fiyatlar yarı yarıya düştü.Vektörel bilişim olarak bizlere 03122326065 numaralı telefondan ya da www.vektorelbilisim.com.tr adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Python'lu günler dileriz.

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top