İletişim
0312
232 60 65
04.02.2020 Nesne Yönelimli Programlama (OOP) Nedir ?
Vektörel Bilişimde Yazılım Uzmanlığı Eğitimlerinde Nesne Yönelimli Programlama Tekniğine Verilen Önem Oldukça Büyük.Kayıt Olmak İçin 0312 232 60 65 Arayın
Nesne Yönelimli Programlama (OOP) Nedir ?

OOP Nedir Ve İlkeleri Nelerdir ?

 Gerçek hayatta varolan şeylerri gözlemleyip programa aktarmaktır.Tüm modern programlama dilleri tarafından desteklenmektedir. Nesneye yönelik programlama da 3 temel yapı üzerine durulur. Bunlar :

Nesne Yönelimli Programlama (Object Oriented Programming) yazılım dünyasında boyutu artan kısa sürede geliştirilmesi için tüm yazılım projelerinde kullanılır.Tüm programlama dilleri tarafından desteklenmektedir.Üç temel ilkesi vardır.Bunlar:

  • Miras Alma (Inheritance)
  • Sarmalama / Paketleme (Encapsulation)
  • Çok Biçimlilik ( Polymorphism)

OOP, yapısı gereği kod tekrarlamalarının önüne geçtiği için birçok yazılımcının bu tekniğe geçişindeki neden olarak belirtilir.OOP,ilk önce programlar parçalar halinde sonra bütün olarak oluşturulur.

Vektörel Bilişimde yazılım uzmanlığı eğitimlerinde bu eğitimi almak geçek hayattaki her şeyi bilişim ortamına aktarmak için ve şubat ayı %40 indiriminden faydalanmak için 0312 232 60 65 arayın !

 

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Neden Python? 08.02.2020
Neden Python?

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

Nesne Yönelimli Programlama (OOP) Nedir ?

Vektörel Bilişimde Yazılım Uzmanlığı Eğitimlerinde Nesne Yönelimli Programlama Tekniğine Verilen Önem Oldukça Büyük.Kayıt Olmak İçin 0312 232 60 65 Arayın

Sıfırdan Başlayanlar İçin Yazılım Eğitimi

Sıfırdan Başlayanlar için Vektörel Bilişimde .Net Yazılım Uzmanlığı Şubat Ayı Kontenjanlarında Sizlerle

Adobe Premiere Programı nedir ? Neler Yapılabilir ?

Adobe Premiere Eğitimini Vektörel Bilişimin Uzman Kadrosu Farkıyla alın

Vektörel Bilişim'de Linux İşletim Sistemi Eğitimi

Vektörel Bilişimde 180 saat süren Linux eğitimi için şubat ayı kontenjanları açıldı.Uzman kadrosuyla,uygulamalı olarak öğreneceğiniz bu eğitimden faydalanmak için hemen arayın 0312 232 60 65

top