İletişim
0312
232 60 65
27.01.2020 Offıce 365 İle Tanışın
İş hayatındaki kolaylık ile daha planlı, zamanlı, yaratıcı fikirleri ortaya çıkarmak artık daha kolay ve eğlenceli.Offıce 365 satın alın iş hayatınızı daha kolay yönetin.
Offıce 365 İle Tanışın

Offıce 365 Nedir ?

Microsoftun yapmış olduğu  e-postalarınıza ve dökümanlarınıza(Word, Excel, PowerPoint vb.) daha kolay erişebileceğiniz bir ortam.İşlemlerinizi web üzerinden daha iyi düzenleyebileceğiniz,mesajlaşma,görüntülü konuşma, dosyalarınızı düzenleyip paylaşabileceğiniz bulut portalıdır.Mıcrosoft her zaman en güncel yeniliklerini yaşamamızı sağlayan abonelik aracıdır. Evde, işte bireysel kullanımın dışında küçük ve orta işletmelerde de kullanıma daha kaliteli devam etmek için Offıce 365 planları sunulmaya devam ediyor.Bulut tabanlı sistemlerin amacı tamamen yerden ve zamandan bağımsız olarak istediğiniz her şeye erişimin olmasıdır. 

Alanında uzman kadrosuyla Mıcrosoft'un Partnerı olan Vektörel Bilişimde bu eğitimi (Word, İleri Excel, PowerPoint, E-Tablo,Makro) almak için 0312 232 60 65 arayarak detaylı bilgi alabilir ya da kurumumuzu ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

 

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top