İletişim
0312
232 60 65
23.01.2020 Python Eğitimi
Programlamaya dair hayalleriniz mi var? Python bu konuda hemen yardımınıza koşuyor. İnsan mantığına yatkın olan kodlama yapısıyla kod dünyasına asla geç kaldım diye düşünmeyin. Farklı alanlarda da uygulamalar yapabileceğiniz bu çok sesli yazılım dili en geniş müfredatıyla Ankarada.
Python Eğitimi

PYTHON

Basit söz dizimi ve hızlı sonuç vermesiyle gündemden düşmeyen dil olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.  Makine diline yakın olması ve insan mantığıyla da bir o kadar uyumlu olması onu yüksek kalite bir dil haline getiriyor. Güncellenen ve ilerleyen yazılım dünyasında da bu özelliğinden dolayı zirvede uzun süre kalacağa benziyor. 

Fonksiyonel bir dil olan bu yazılım dili çok farklı alanlarda da programlama yapabilme yetisi veriyor size. İhtiyacınız olan herşeyi bir kaç satırda oluşturup çalışıyor hale getirebilmek Python için çok kolay. 

Basit bir söz dizimine sahip olan Python öğrenebileceğiniz en kolay dildir çünkü diğer yazılım dilleride bir ifade için ortalama 6 7 satıra ihtiyaç duyarken Pythonda bunu bir satır ile gerçşekleştirebilirsiniz. Bu sadelik aynı zamanda Hem kod oluşturmayı eğlenceli hale getirir hem de başkalarının yazdığı kodları da kolayca okuyabilir olup üzerinde düzenlemeler yapabilir olursunuz.

Birkaç farklı sürümü ile düşlediğiniz geleceğe ulaşabilir ve yazılım dünyasında kendinize yer edinebilirsiniz. Daha öz olmasıyla da farklı yazılım dillerinde yıllarınızı vermeniz gerekebilirken aynı işlemleri Pythonla çok kısa sürelerde yapabilirsiniz. 

Biz de Vektörel Bişilim olarak Python da Müfredat olarak en geniş Python müfradatımızla siz öğrencilerimize yazılım dünyasının farklı bir boyutunu aralamayı hedefliyoruz. Farklı alanlarda da işlemler yapabilmenize olanak sağlayan bu program sayesinde Python kursumuzda çeşitli ortak projeler yapabilme olanakları sunuyor ve farklı bakış açıları kazandırabilmeyi istiyoruz. Temel seviyeden başlayıp rahatlıkla programlama yapabileceğiniz evreye kadar gelebileceğiniz kurslarımız için bizlere 0312 232 60 65 numaralı telefondan ya da www.vektorelbilisim.com adresinden de ulaşabilirsiniz. Python gününüzden eksik olmasın.

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top