İletişim
0312
232 60 65
27.01.2020 Revit BİM Eğitimi
Revit kursu vektörel bilişimde başlıyor. Autodesk orjinal müfratına uygun olarak hazırlanmış ve tam öğrenme modeli ile vektörel bilişim yine ankara da size en iyi eğitimi vermek icin hazır.
Revit BİM Eğitimi

İnşaat Sektöründe AutoCAD yerine Revit kullanan firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat sektöründe en cok ihtiyac duyulan bu eğitim  programımızda en ince ayrıntısına kadar verilmektedir.

REVİTTE NELER ÖĞRETİYORUZ?

 

 50 saat süren bu eğitimde öncelikle Revit ara yüzünün tanıtılması ile eğitime başlıyoruz.İç ve dış duvar oluşturmak,giydirme cephe sistemi oluşturmak, döşeme oluşturma ve yerleşimi ile proje çizimlerine başlıyoruz. Devamında 3 boyutlu elemanlar ile çalışma , bina modelleme, arazi modelleme , family oluşturma , ve en önemli konuya gelecek olursak metraj hazırlanması gibi işlemleri de en hızlı ve basit yöntemleri  revitte öğrenmek mümkün.

Sizde zaman kaybetmeden bizi arayın eğitim danışmanlarımızdan grup takvimi için bize ulaşın  0312 232 60 65 veya bilgi@vektorelbilisim.com

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top