İletişim
0312
232 60 65
03.02.2020 Sıfırdan Başlayanlar İçin Yazılım Eğitimi
Sıfırdan Başlayanlar için Vektörel Bilişimde .Net Yazılım Uzmanlığı Şubat Ayı Kontenjanlarında Sizlerle
Sıfırdan Başlayanlar İçin Yazılım Eğitimi

Vektörel Bilişimde Sıfırdan Başlayanlar İçin .NET Yazılım Kursu

Sıfırdan başlayanlar için .NET Yazılım kursu 200 saat süren eğitimi ile Vektörel Bilişimde şubat ayında da sizlerle.İyi bir yazılımcı olabilmek,her şeyin en detayına hakim olmak ve uygulamalı bir şekilde bir şeyler öğrenmek için sizlere laboratuvarlarımızda eğitim veriyoruz..Net Yazılım Eğitimi masaüstü ve web kısmından oluşmaktadır.C# ile başlayıp değişken,döngü vs kavramlardan başlayıp,verileri bir yere kaydedip onları çekebilmek ve sorgulatmak için SQL ve MSSQL (nesne tabanlı programlama tekniğini) öğretiyoruz.Sonrasında uluslararası standartlara uygun bir yazılım yapabilmek için OOP tekniğinine geçiş sağlıyoruz.Buraya kadar olan kısım işin masaüstü kısmı.Daha sonra Web kısmına geçiş sağlıyoruz.Web kısmında işin önyüzünü ve arka yüzünü yapıyoruz.Önyüzünde HTML5,CSS,JavaScript,jQuery dörtlü modülünü vererek yapmış olduğunuz sitenin tasarımını gerçekleştiriyorsunuz.Arka kısmında ise MVC VE ASP .NET modüllerini göstererek arka tarafta işlem yapmanıza olanak sağlıyoruz.İnternet alışverişlerinizi yapabilmek için de Web Service kısmını öğretiyoruz.

Vektörel Bilişimde .Net Yazılım eğitimine şubat ayı kontenjalarından kaydolmak için 0312 232 60 65 arayın.

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top