İletişim
0312
232 60 65
Teknoloji İle Değişen İş Olanakları
12.10.2015
Teknoloji İle Değişen İş Olanakları

Günümüzde teknolojik gelişimler, bireysel açıdan takip edilemez noktalara doğru yol alırken, değişen teknolojik yapılar ile yeni ve güzel kazançlar getiren iş olanakları ortaya çıkıyor ve gün geçtikçe de çıkmaya devam edecek.

Yazılım, donanım ve network alt yapılarının oluşturulması ve sürekliliğinin sağlanması için ihtiyaç duyulan bireyler de bir yandan mevcut bilgi ve becerilerini kendi mesleklerinin idamesinde kullanırken, diğer yandan da gelişen ve değişen bilgi bombardımanını da takip etmek zorunda kalıyorlar. Ayrıca artan iş gücü talebine cevap vermek için yetişen yeni bireylerin de hangi hedef doğrultusunda nereden başlayacakları, gelişiminde nasıl bir yol takip edecekleri de büyük bir sorun olarak karşılarına çıkıyor.
 
İnternet ortamında varolan ve sürekli artan bilgi karmaşası içinde bireyler, kendilerini geliştirmek amacıyla çıktığı serüvende yollarını kaybetmemek için büyük çabalar harcasa da, tam anlamıyla istediği bilgilere ulaşamamanın sıkıntısını çekiyor. Bu nedenle de çok aranılan "kalifiye çalışan" durumuna gelebilmek için harcadığı zaman da hayal kırıklığı boyutlarına ulaşıyor ve kişi eğitimini erteliyor.
 
Tüm bu veriler doğrultusunda Vektörel Bilişim olarak sektörün ihtiyacına uygun, süzülmüş ve kesin bilgi ile donanmış olan, uygulama yaparak kendini geliştiren ve bu dogrultuda; öz güveni yüksek, kaliteli, bilgili, gelişimleri takibe açık bireyler yetiştiriyoruz. Bu nedenle Microsoft Yazılım KursuJava Yazılım Kursu, Web Tasarım ve Programlama Kursu, Grafik Tasarım Kursu, Autocad Kursu, 3D Studio Max Kursu, SolidWorks Kursu ve daha bir çok alanda gerçeklestirdiğimiz eğitimler ile sektöre, yetişmiş bireyler kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Siz de sektörde yerinizi almak için atacağiniz adımlarda birlikte hareket etmek isterseniz, bizimle hemen iletişime geçiniz.

 

Voyager 2, Yıldızlararası Uzaydan Dünya'ya Mesajlar Yolluyor

Voyager-2, Yıldızlararası mesafeye ulaşmaya cüret eden ikinci araç oldu. Avustralya'da konuşlanmış bir ekip ise, aracın yaptığı uzak mesafe aramalarını dinlemeye başladı.

Bilgisayarı Olan Herkesin Microsoft'u Hackleyebileceği Bir Açık Kapatıldı

Microsoft Outlook, Microsoft Market ve Microsoft Sway hesaplarının tamamını tehdit eden bir açık kapatıldı.

Microsoft'dan İyi Haber! Visual Studio 2019 Geliyor

Microsoft’un başarılı geliştirici aracı Visual Studio, 2019 versiyonu ile yeniden geliyor.

Yazılım Kursu Ankara da Yeni İş Bulmada Çok Etkili

200 Saat süren Yazılım Eğitimi içerisinde C Sharp Kursu, ASP.NET Kursu, MVC Kursu, MVC Core Kursu, .NET Framework Core Kursu, HTML5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu, WPF Kursu ile yeni teknolojiler ile kursiyerler daha kolay iş bulabilmektedirler.

Programcılık Sertifikası Alacakların Dikkatine

Programlama MEB sertifikası ile ilgili sorunlar için Öz-Kur-Der'den yapılan açıklamalar. Bu sınava girecek kişiler lise mezunu olmak zorundadır.

Teknoloji İle Değişen İş Olanakları

Günümüzde teknolojik gelişimler, bireysel açıdan takip edilemez noktalara doğru yol alırken, değişen teknolojik yapılar ile yeni ve güzel kazançlar getiren iş olanakları ortaya çıkıyor ve gün geçtikçe de çıkmaya devam edecek.

Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi

Autodesk firması, abonelik dönüşümünde gelinen aşama ile kullanıcılarına yeni kolaylıklar sunacağını açıkladı.

Dikkat Çekmek! 06.10.2015
Dikkat Çekmek!

Grafik Tasarımcı yaratıcı olmalı,güçlü tasarımlar oluşturmalı,güncel hayatı takip ederek sektörel bilgiye sahip olmalı ve en önemlisi tasarımları dikkat çekmeli...

Android Yazılım Kursu

Android Yazılım Uzmanlığı eğitimimiz 6 Ekim tarihinde başlayacaktır. Ücretsiz tanıtım seminerimiz 19 Eylül 2015 tarihinde saat:16:00 'da gerçekleşecektir.

Web Tasarım Kursu Ankara

Web Tasarım Kursu Ankara içerisinde Web Tasarım Araçlarından HTML, CSS, JavaScript konuları yanı sıra PHP MySQL ile Profesyonel Web Tasarımları Hazırlayın.

top