İletişim
0312
232 60 65
30.01.2020 Uygulamalı Autocad Kursu
AutoCAD kurslarımız Vektörel Bilişimde devam ediyor. 64 saat süren sıfırdan başlayacak olan eğitimimizi uzman kadroyla bir eğitim almak için doğru yerdesiniz.
Uygulamalı Autocad Kursu

Dünyanın yazılım devlerinden olan Autodesk tarafından üretilmiş tartışmasız en iyi yazılımlardan biri olan AutoCAD en başta mühendisler, mimarlar, teknisyenler tarafından en cok tercih edilen programdır.

En basit komutlar ile başlayıp 2 boyut , 3 boyutlu modellemelerin yapılabildiği, Öğrencilerin teorik bilgilerin yanı sıra uygulamalı olarak verdiğimiz  bu eğitimde sizde zaman kaybetmeden yerinizi alın.

PEKİ NEDEN VEKTÖREL BİLİŞİMİ TERCİH ETMELİYİM ?

Biz 16 yıla aşkın yazılım ve mesleki eğitimlerde adını tüm türkiyeye duyurmus bir kurumuz. Ve ankara da tam öğrenme modelini uygulayan tek kurum vektörel bilişimdir. Öğrencilerimizi öncelikle eğitime en cekirdek halinden baslatıyoruzEn son en güncel en yeni bilgilerle destekleyip en önemlisi sektörde en az 15 yıla aşkın deneyimi olan piyasayı cok iyi bilen eğitmenlerle eğitim veriyoruz. 

Profesyonel bir eğitim arıyorsanız şuan tam olarak doğru yerdesiniz..

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Neden Python? 08.02.2020
Neden Python?

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

Nesne Yönelimli Programlama (OOP) Nedir ?

Vektörel Bilişimde Yazılım Uzmanlığı Eğitimlerinde Nesne Yönelimli Programlama Tekniğine Verilen Önem Oldukça Büyük.Kayıt Olmak İçin 0312 232 60 65 Arayın

Sıfırdan Başlayanlar İçin Yazılım Eğitimi

Sıfırdan Başlayanlar için Vektörel Bilişimde .Net Yazılım Uzmanlığı Şubat Ayı Kontenjanlarında Sizlerle

Adobe Premiere Programı nedir ? Neler Yapılabilir ?

Adobe Premiere Eğitimini Vektörel Bilişimin Uzman Kadrosu Farkıyla alın

Vektörel Bilişim'de Linux İşletim Sistemi Eğitimi

Vektörel Bilişimde 180 saat süren Linux eğitimi için şubat ayı kontenjanları açıldı.Uzman kadrosuyla,uygulamalı olarak öğreneceğiniz bu eğitimden faydalanmak için hemen arayın 0312 232 60 65

top