İletişim
0312
232 60 65
24.01.2020 Uygulamalı CCNA Eğitimi Vektörel Bilişimde
2020 Güncel müfredatıyla CCNA(CİSCO) eğitimleri devam ediyor. Sistem ve ağ alanında uzmanlaşmak isteyen kişilerin alması gereken bir eğitim.Başlangıç seviyesinden en sona kadar en detaylı şekilde verilen bu eğitim Vektörel Bilişimde sadece 80 saat.Kayıt olmak için arayın.
Uygulamalı CCNA Eğitimi Vektörel Bilişimde

CCNA NEDİR ?

CCNA, Cisco Certified Network Associate kelimelerinin kısaltılmasıdır.İnternet ortamında ki birçok cihazların(router,switch,firewall) üretilmesinde büyük rolü vardır.CCNA’ler bankalar gibi büyük kurumların bilgi ağlarını planlar, kurar, bakımını yapar ve geliştirir.Switchleri, Router cihazlarını yönetir,sorunları giderir.

CISCO SERTİFİKASYON SÜRECİ ?

Cisco yenilikçi teknolojileri ve tek kendi cihazlarında çalıştığı için network dünyasının bir numarasıdır.Dolayısıyla Cisco sertifikaları dünya çapında geçerli ve istenen sertifikalardır.
Network alanına giriş için CCNA sertifikasını söyleyebiliriz.3 yıl geçerliliği vardır daha sonrasında güncel müfredatıda aldıktan sonra sınava girip tekrar güncellemeniz gerekmektedir.Vektörel Bilişimde 80 saat süren bu eğitime 2020 güncel müfredatı ve %50 indirimle katılmak için 0312 232 60 65 arayarak katılabilirsiniz.

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top