İletişim
0312
232 60 65
29.01.2020 Vektörel Bilişimde Yazılım Eğitimlerinde %50 İndirim İçin Son 3 Gün
Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren C# Yazılım Eğitimi ve 180 Saat süren Java & Android Eğitimleri İçin Net %50 İndirim Devam Ediyor Ve Son Gün 31 Ocak !
Vektörel Bilişimde Yazılım Eğitimlerinde %50 İndirim İçin Son 3 Gün

Vektörel Bilişimde Net %50 İndirim İçin Son 3 Gün

Vektörel Bilişim ailesi olarak eğitime verilen önemi yarı yarıya düşen fiyatlarla desteklemeye devam ediyoruz.Bilişim sektöründe daha iyi şekilde çalışmak,iş hayatınızı tahmin ettiğinizden daha iyi yerlere getirebilmek için en baştan bir programlama dili öğrenmeniz gerekmektedir.C#,C++,C programlama dilleri arasında en popüler diller olmaya devam ediyor.Vektörel Bilişimde 200 saat süren C# programlama dilini alarak yazılım sektörüne kaliteli bir giriş yapabilirsiniz.Daha sonra CV'nizi güclendirmek için,Android tabanlı bir yazılımda yazabilmek için 180 saat süren Java&Android eğitimini alabilirsiniz.

Net % 50 İndirim için son gün 31 Ocak ! Kontenjanlar sınırlı sayıdadır.

Vektörel Bilişim'de Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi ile Vektörel Bilişim Bir Kez Daha Fark Yaratmaya Devam Ediyor. Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim Olarak Devam Etmekte Olup Siz Değerli Öğrencilerimizi Aramızda Görmek İsteriz. Hemen Arayın Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanın.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

top