İletişim
0312
232 60 65
Yazılım Kursu Ankara da Yeni İş Bulmada Çok Etkili
20.10.2018
Yazılım Kursu Ankara da Yeni İş Bulmada Çok Etkili

Yazılım Kursu Ankara da Yazılım Firmaları ile İşbirliğinde

Yazılım Kursu Ankara da yeni iş bulmada çok etkili. 200 Saat süren Yazılım Eğitimi içerisinde C Sharp Kursu, ASP.NET Kursu, MVC Kursu, MVC Core Kursu, .NET Framework Core Kursu, HTML5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu, WPF Kursu ile yeni teknolojiler ile kursiyerler daha kolay iş bulabilmektedirler.

Yazılım Kursu Ankara da yeni iş bulmada çok etkili olmaya başladı. Ankara'da Teknoparklarda bulunan yazılım firmaları 6 ay yazılım eğitimi almış personellere çok büyük ilgi göstermeye başladı. Türkiye'nin önde gelen yazılım firmaları Vektörel Bilişim'den Yazılım Kursu almış personeller ile yazılım sektöründe büyük fark yaratmaya başladı. Yazılım Kursu öğrencileri uluslararası yazılım standartlarında yazılım geliştirdikleri için yapılan yazılımların ömürleri de çok uzun oluyor. Yazılımlarda MVC Kursu aldıkları için yeni teknolojilere ayak uydurabilen yazılımlar firmaların işlerini oldukça kolaylaştırmaya başladı. Vektörel Bilişim'deki yeni müfredatla birlikte .NET Framework Core öğretilmeye başlanması ile birlikte yazılım kursu öğrencileri çok daha rahat iş bulmaya başladılar. Yazılım Eğitimlerinde bulunan öğretme garantisi de yazılım öğrencilerine güven veriyor.

Eğitimde öncelikle WPF eğitimi verilmeye başlanması ile Mobil Uygulamalara hazırlık da yapılmaya başlandı. Yazılım Kursiyerleri Temel C# Kursu ile algoritmaları öğrendikten sonra veritabanı kullanmaya başlıyorlar. MSSQL veritabanını öğrenen Yazılım Kursu Öğrencileri SQL Kursu ile de veritabanından verileri kolaylıkla sorgulayıp çekebilmektedirler. Nesne Yönelimli Programlama Teknikleri Kursu ile Kalıtım Kapsülleme ve Polymorphism ile düzenli kodlar geliştirerek ve Katmanlı Mimari yapısı ile yazılım kursunda yazılım geliştirebilmektedirler.

Yazılım Eğitimi 2. Bölümde web yazılım kursu bölümüne geçilmektedir. Web Yazılım Kursu ile öğrenciler HTML 5, CSS3, JavaScript, JQuery ile ön yüzü tasarımlayabilir durumda oluyorlar. Ardından ASP.NET Kursu ile web tabanlı otomasyon geliştirmeye başlıyorlar. Yeni müfredatla Core Kursu verilmeye başlanması ile birlikte yeni yazılım teknolojilerini de kullanmaya başlayan öğrenciler Kursun sonunda web servisleri de öğrenerek farklı web tabanlı yazılımlarla haberleşmeyi de sağlayabilmektedir.

Yazılım Kursu nda 4 adet Yazılım Projesi geliştiren öğrenciler iş ararken bu yazılım projelerini referans olarak kullanamaktadırlar.

Yazılım Eğitimi ni ekran kayıt programları ile kayıt altına alan Vektörel Bilişim  her zaman öğrencilerinin daha iyi öğrenmesini hedefleyen yazılım kursu olmaktan dolayı gurur duymaktadır.

Özet

200 Saat süren Yazılım Eğitimi içerisinde C Sharp Kursu, ASP.NET Kursu, MVC Kursu, MVC Core Kursu, .NET Framework Core Kursu, HTML5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu, WPF Kursu ile yeni teknolojiler ile kursiyerler daha kolay iş bulabilmektedirler.

Metin Bulutu

Yazılım Kursu, Yazılım Eğitimi, Yazılım Eğitimi Ankara, Yazılım Kursu Ankara, C Sharp Kursu, C# Kursu, .NET Eğitimi, MCSD Eğitimi, Yazılım Uzmanlığı Kursu, Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

Yazılım Kursu, Yazılım Kursu Ankara, Yazılım Eğitimi, Yazılım Kursları Ankara, Yazılım Eğitimleri Ankara

Voyager 2, Yıldızlararası Uzaydan Dünya'ya Mesajlar Yolluyor

Voyager-2, Yıldızlararası mesafeye ulaşmaya cüret eden ikinci araç oldu. Avustralya'da konuşlanmış bir ekip ise, aracın yaptığı uzak mesafe aramalarını dinlemeye başladı.

Bilgisayarı Olan Herkesin Microsoft'u Hackleyebileceği Bir Açık Kapatıldı

Microsoft Outlook, Microsoft Market ve Microsoft Sway hesaplarının tamamını tehdit eden bir açık kapatıldı.

Microsoft'dan İyi Haber! Visual Studio 2019 Geliyor

Microsoft’un başarılı geliştirici aracı Visual Studio, 2019 versiyonu ile yeniden geliyor.

Yazılım Kursu Ankara da Yeni İş Bulmada Çok Etkili

200 Saat süren Yazılım Eğitimi içerisinde C Sharp Kursu, ASP.NET Kursu, MVC Kursu, MVC Core Kursu, .NET Framework Core Kursu, HTML5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu, WPF Kursu ile yeni teknolojiler ile kursiyerler daha kolay iş bulabilmektedirler.

Programcılık Sertifikası Alacakların Dikkatine

Programlama MEB sertifikası ile ilgili sorunlar için Öz-Kur-Der'den yapılan açıklamalar. Bu sınava girecek kişiler lise mezunu olmak zorundadır.

Teknoloji İle Değişen İş Olanakları

Günümüzde teknolojik gelişimler, bireysel açıdan takip edilemez noktalara doğru yol alırken, değişen teknolojik yapılar ile yeni ve güzel kazançlar getiren iş olanakları ortaya çıkıyor ve gün geçtikçe de çıkmaya devam edecek.

Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi

Autodesk firması, abonelik dönüşümünde gelinen aşama ile kullanıcılarına yeni kolaylıklar sunacağını açıkladı.

Dikkat Çekmek! 06.10.2015
Dikkat Çekmek!

Grafik Tasarımcı yaratıcı olmalı,güçlü tasarımlar oluşturmalı,güncel hayatı takip ederek sektörel bilgiye sahip olmalı ve en önemlisi tasarımları dikkat çekmeli...

Android Yazılım Kursu

Android Yazılım Uzmanlığı eğitimimiz 6 Ekim tarihinde başlayacaktır. Ücretsiz tanıtım seminerimiz 19 Eylül 2015 tarihinde saat:16:00 'da gerçekleşecektir.

Web Tasarım Kursu Ankara

Web Tasarım Kursu Ankara içerisinde Web Tasarım Araçlarından HTML, CSS, JavaScript konuları yanı sıra PHP MySQL ile Profesyonel Web Tasarımları Hazırlayın.

top