İletişim
0312
232 60 65
Yazılım Kursu
20.06.2019
Yazılım Kursu

Yazılım Kursu tavsiyelerinde en önde olan kurum Vektörel Bilişim olarak görünüyor. C# Kursu ile başlanan yazılım kursu 200 Saat’lik süre içinde Tam Öğrenme Modeli ile MSSQL Kursu ile devam eder. Ardından ASP.NET Kursu ve MVC Kursu Web Service konuları ile son bulur.Dersler videolar ile kayıt edilir.

 

 

Ankarada Yazılım Kursu Size Ne Katar?

Yazılım Uzmanlığı Kursu ile 200 Saat süren serüvene başlayıp iş hayatınız için çok önemli bir gelişme içerisine girebilirsiniz. Yazılım şirketleri yazılım vektörel bilişim'den yazılım kursu alan öğrencilere ayrı ilgi göstermektedirler, çünkü tam öğrenme modeli ile eğitim veren TEK Yazılım Kursu olduğunun farkındalar. Vektörel Bilişim'in Yazılım Kursundan mezun olan bir öğrenci büyük yazılım projelerinde yazılım uzmanı olarak çalışabileceği gibi yazılım projelerinin takım lideri ya da proje yöneticisi olabilmektedirler. Yazılım kursu içerisinde projeye ilişkin tüm modüller gösterilir.

 

Yazılım Kursu İçeriği

200 Saat'lik Yazılım Kursu içerisinde aşağıdaki başlıklarda detaylı eğtiimler verilmektedir.

  • C# Kursu ile temeller oluşturulur. 
  • MSSQL ve SQL Server ile SQL Kursu başlığı altında veritabanı kursu konuları detaylı şekilde aktarılır.
  • Nesne Tabanlı Programlama Tekniği ile teknolojilerin kullanımları aktarılır.
  • Web Tabanlı Otomasyon için gerekli HTML 5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu ile önyüz tasarımları yapılır.
  • ASP.NET Kursu ve MVC Kursu ile web tabanlı otomasyon geliştirebilir hale gelirsiniz.
  • Web Service Kursu ile yapılan bir otomasyonun farklı otomasyonlarla haberleşmesi sağlanarak kurs tamamlanır.

 

Vektörel Bilişim Hangi Sertifikaları Veriyor?

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nde Yazılım Kursu alan bir öğrenci 3 adet sertfiikaya sahip olabilir. Birincisi Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nin vermiş olduğu Katılım Belgesi, Başarı Belgesi ya da Üstün Başarı Belgesi. Kişi Üstün Başarı Belgesi alırsa Vektörel Bilişim Firması öğrencisine referans olmaktadır. İş bulma süreçlerinde çok önemli bir adımı atmış olur.

Vektörel Bilişim Firması MEB Onaylı bir kurum olduğu için Öğrenciler MEB onaylı Programcılık Sertifikası da alabilriler. Bunun için MEB'in gözetiminde yapılan programcılık sınavlarına dahil olan öğrenciler sınavı geçerlerse MEB Onaylı Programcılık Sertifikası alabilirler.

Vektörel Bilişim firması aynı zamanda Pearson VUE sınav merkezidir. Dolayısıyla MCSD ünvanı yani Microsoft Yazılım Uzmanı ünvanı kazanmak isteyen öğrenciler Vektörel Bilişim firmasında sınavlara girerek Uluslararası Geçerli Microsoft Yazılım Uzmanı Sertifikasını alabilirler.

 

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nde Yazılım Eğitimi Nasıl Veriliyor?

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezinde eğitimler Tam Öğrenme Modeli'ne göre verilir. Bu modele göre öncelikle öğrencilere ön testler yapılır. Bilişsel ve duyuşsal testler olmak üzere iki adettir. Bu testler eğitmenlerin öğrenciler ile ilgili yazılım kursu başlangıcını nasıl yapmaları gerektiği konusunda fikir verir. Her ünitenin sonunda 3 adet ünite sonu izleme tesleri uygulanır. Birincisi teorik test ikinci ve üçüncü sınavlar ise uygulama sınavlarından oluşur. Bu sınav sonuçlarına bakılarak öğrencilerin eksik konuları kalmış ise bireysel çalışma odalarında telafi etütleri yapılır. Bu süreç öğrenme yönetim sistemi www.mektep.com.tr portalı tarafından takip edilir. Her öğrenci kendi gelişimini bu sistemdeki raporlar üzerinden takip eder. Bu sistemde ödev takibi devamsızlık takibi gibi pek çok parametre yer alır.

 

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezinde Projeler?

Yazılım Kursu alan bir öğrenci en az 4 adet proje yapmak zorundadır. Bu projelerin 2 tanesi eğitmen nezaretinde ortak projeler olur diğer 2 proje ise özgün projeler olmak durumundadır. Yani öğrenci öğrenmek amacıyla eğitmenle birlikte hem masaüstü yazılımı hem de web tabanlı yazılımı geliştirir. Ayrıca kendi belirlediği projeleri de kendi başına geliştirir ancak takıldığı noktalarda eğitmenden yardım alarak projesini bititir.

NET Core Kursu Başlıyor

NET Core Kursu Vektörel Bilişim'de Başlıyor. MCSD Yazılım Uzmanlığı Eğitimi müfredatına eklenecek olan Core yazılımcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Yazılım Kursu 20.06.2019
Yazılım Kursu

Yazılım Kursu tavsiyelerinde en önde olan kurum Vektörel Bilişim olarak görünüyor. C# Kursu ile başlanan yazılım kursu 200 Saat’lik süre içinde Tam Öğrenme Modeli ile MSSQL Kursu ile devam eder. Ardından ASP.NET Kursu ve MVC Kursu Web Service konuları ile son bulur.Dersler videolar ile kayıt edilir.

Yurt Dışında Mimarlık için Revit Kursu

İnsanlar Emeğinin Karşılığını Dövizle Kazandıran Ülkelerde Aramaya Başladı Ve Böylelikle Yurt Dışında Mimarlık İstiyorum Diyenler İçin Revit Programı En başta Gelen Programlardan Biri Oldu.

Uzaydan Dünya'ya Mesaj

Voyager-2, Yıldızlararası mesafeye ulaşmaya cüret eden ikinci araç oldu. Avustralya'da konuşlanmış bir ekip ise, aracın yaptığı uzak mesafe aramalarını dinlemeye başladı.

Bilgisayarı Olan Herkesin Microsoft'u Hackleyebileceği Bir Açık Kapatıldı

Microsoft Outlook, Microsoft Market ve Microsoft Sway hesaplarının tamamını tehdit eden bir açık kapatıldı.

Microsoft'dan İyi Haber! Visual Studio 2019 Geliyor

Microsoft’un başarılı geliştirici aracı Visual Studio, 2019 versiyonu ile yeniden geliyor.

Yazılım Kursu Ankara da Yeni İş Bulmada Çok Etkili

200 Saat süren Yazılım Eğitimi içerisinde C Sharp Kursu, ASP.NET Kursu, MVC Kursu, MVC Core Kursu, .NET Framework Core Kursu, HTML5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu, WPF Kursu ile yeni teknolojiler ile kursiyerler daha kolay iş bulabilmektedirler.

Programcılık Sertifikası Alacakların Dikkatine

Programlama MEB sertifikası ile ilgili sorunlar için Öz-Kur-Der'den yapılan açıklamalar. Bu sınava girecek kişiler lise mezunu olmak zorundadır.

Teknoloji İle Değişen İş Olanakları

Günümüzde teknolojik gelişimler, bireysel açıdan takip edilemez noktalara doğru yol alırken, değişen teknolojik yapılar ile yeni ve güzel kazançlar getiren iş olanakları ortaya çıkıyor ve gün geçtikçe de çıkmaya devam edecek.

Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi

Autodesk firması, abonelik dönüşümünde gelinen aşama ile kullanıcılarına yeni kolaylıklar sunacağını açıkladı.

top