İletişim
0312
232 60 65
07.02.2020 Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek
Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz
Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Eğitimi

SQL, verileri yönetmek ve tasarlamak için kullanılan bir veritabanı yönetim sistemidir.SQL,dijital veri tabanındaki verilere erişmek bunların analizini yapmak ve işlemek için kullanılır.Bu yüzden kendi veritabanınızı oluşturup üzerinde çalışırsanız SQL alıştırmaları yapmak için mükemmel bir tercih olur.Örneğin bir e-ticaret mağazanız var ise buraya gelen kişilerin en çok alınan ürünlerin verilerini toplayabilirsiniz.Bu tutum ileride size pazarlama alanında büyük destek sağlar.

Dünyada en yaygın veri tabanı yönetim sistemi MySQL'dir.Kendi veritabanınızı oluşturmayı,tanıyıp kavrayana kadar nasıl şeyler yapabileceğinizi öğrenene kadar bu platformda çalışmanız iyi olacaktır. 

Vektörel Bilişim'de SQL VE MySQL veritabanı programlama dillerini öğrenebilmek daha iyi şekilde eğitim almak için 0312 232 60 65 arayarak Şubat ayı indiriminden de faydalanabilirsiniz.

Vektörel Bilişim'de Uzaktan Eğitim

Örgün eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de en iyi adresi olmaya devam ediyoruz.

Grafik Tasarım'la hayallerinize daha da yaklaşmaya hazır mısınız?

Çağı yakalayan tasarımlarınızla hayal gücünüzü birleştirebilirsiniz nasıl mı? Adobe'nin programlarıyla bu mümkün. Yazılarınızın, resimlerinizin estetikle buluştuğu noktada hayal gücünüzle yaratıcılığınızın sınırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bahar Kampanyası Vektörel Bilşim'de !

Vektörel Bilişimde Bahar Kampanyası Başladı. Hafta Sonu Ve Hafta İçi Gruplarında Net %50 İndirim.

WPF Nedir ? 10.02.2020
WPF Nedir ?

Vektörel Bilişimde 200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde WPF Konusu Uygulamalı Bir Şekilde İşlenmeye Devam Ediyor.

Autodesk Revit Software

Yapı tasarım ve projelendirmeye yönelik bir yazılım olan Revit programı günümüzde inşaat mühendisi ve mimarların en cok tercih ettiği program haline geldi.

Python 15.03.2020
Python

Sade oluşu ve hızlı öğrenilebilmesi,hızlı bir sonuca ulaşmanız için en kısa yol olması,ayrı bir derleyiciye ihtiyaç duymaması,düzenli bir kod yapısı olması ve yazılan kodların kullandığımız gündelik dile yakın olması onu diğer yazılım dillerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri.

MVC Nedir ? 08.02.2020
MVC Nedir ?

200 Saat Süren .Net Yazılım Eğitiminde MVC konusunu almak için 0312 232 60 65 Arayın Şubat Ayı İndiriminden Yararlanın

Yeni Başlayanlar İçin SQL Öğrenmek

Sıfırdan Başlayanlar İçin SQL Öğrenmenin Önemini Verdiğimiz Eğitimlerde Oldukça Gösteriyoruz

%40 İndirimli Hafta Sonu Grupları Başlıyor

Vektörel Bilişimde Şubat Ayı İndirimi 8 Şubatta Hafta Sonu Grupları İle Başlıyor. Kayıt olmak ve ek kontenjandan yararlanmak için 0312 232 60 65

Nesne Yönelimli Programlama (OOP) Nedir ?

Vektörel Bilişimde Yazılım Uzmanlığı Eğitimlerinde Nesne Yönelimli Programlama Tekniğine Verilen Önem Oldukça Büyük.Kayıt Olmak İçin 0312 232 60 65 Arayın

top