İletişim
0312
232 60 65
Yurt Dışında Mimarlık için Revit Kursu
20.06.2019
Yurt Dışında Mimarlık için Revit Kursu

Türk Lirasının son dönemde dövize karşı ciddi anlamda değer kaybetmesi zaten asgari maaş düzeyinde olan mimarlık ve mühendislik maaşlarını daha da değersizleştirdi. İş böyle olunca beyin göçü tekrar gündeme geldi. İnsanlar emeğinin karşılığını dövizle kazandıran ülkelerde aramaya başladı.
Sizler için yurt dışında özellikle ABD, İngiltere  çemberinde mimar ve iç mimarlar için en çok aranan özellikleri araştırdık.

       -ABD'DE Mimarlık 

Revit (BIM): BIM tabanlı yazılımlardan özellikle Revit , ABD’de iş ilanlarında neredeyse AutoCAD’den bile daha fazla aranan özellik olarak öne çıkıyor. Eğer bir firma mimar arıyor ve özellikle Revit talep etmiyorsa, mutlaka şu ibareyi kullanır: “Revit tercih sebebidir”

İngiltere'de Mimarlık

Revit (BIM): İngiltere’de mimarlık ofislerinde BIM tabanlı programlar mimari projeler zorunlu hale getirildi. Ve BIM tabanlı yazılımlarda en çok popüler olan program Revit. AutoCAD’den daha çok karşılaşacağınız bir yazılım programı varsa o da Revit’tir.

Gözlemlediğimiz kadarıyla yurt dışında en çok tercih edilen programların başında Revit geldiğini belirtmekte fayda var.

Yazılım Kursu 20.06.2019
Yazılım Kursu

Yazılım Kursu tavsiyelerinde en önde olan kurum Vektörel Bilişim olarak görünüyor. C# Kursu ile başlanan yazılım kursu 200 Saat’lik süre içinde Tam Öğrenme Modeli ile MSSQL Kursu ile devam eder. Ardından ASP.NET Kursu ve MVC Kursu Web Service konuları ile son bulur.Dersler videolar ile kayıt edilir.

Yurt Dışında Mimarlık için Revit Kursu

İnsanlar Emeğinin Karşılığını Dövizle Kazandıran Ülkelerde Aramaya Başladı Ve Böylelikle Yurt Dışında Mimarlık İstiyorum Diyenler İçin Revit Programı En başta Gelen Programlardan Biri Oldu.

Uzaydan Dünya'ya Mesaj

Voyager-2, Yıldızlararası mesafeye ulaşmaya cüret eden ikinci araç oldu. Avustralya'da konuşlanmış bir ekip ise, aracın yaptığı uzak mesafe aramalarını dinlemeye başladı.

Bilgisayarı Olan Herkesin Microsoft'u Hackleyebileceği Bir Açık Kapatıldı

Microsoft Outlook, Microsoft Market ve Microsoft Sway hesaplarının tamamını tehdit eden bir açık kapatıldı.

Microsoft'dan İyi Haber! Visual Studio 2019 Geliyor

Microsoft’un başarılı geliştirici aracı Visual Studio, 2019 versiyonu ile yeniden geliyor.

Yazılım Kursu Ankara da Yeni İş Bulmada Çok Etkili

200 Saat süren Yazılım Eğitimi içerisinde C Sharp Kursu, ASP.NET Kursu, MVC Kursu, MVC Core Kursu, .NET Framework Core Kursu, HTML5 Kursu, CSS Kursu, JavaScript Kursu, JQuery Kursu, WPF Kursu ile yeni teknolojiler ile kursiyerler daha kolay iş bulabilmektedirler.

Programcılık Sertifikası Alacakların Dikkatine

Programlama MEB sertifikası ile ilgili sorunlar için Öz-Kur-Der'den yapılan açıklamalar. Bu sınava girecek kişiler lise mezunu olmak zorundadır.

Teknoloji İle Değişen İş Olanakları

Günümüzde teknolojik gelişimler, bireysel açıdan takip edilemez noktalara doğru yol alırken, değişen teknolojik yapılar ile yeni ve güzel kazançlar getiren iş olanakları ortaya çıkıyor ve gün geçtikçe de çıkmaya devam edecek.

Autodesk Abonelik Dönüşüm Hareketi

Autodesk firması, abonelik dönüşümünde gelinen aşama ile kullanıcılarına yeni kolaylıklar sunacağını açıkladı.

Dikkat Çekmek! 06.10.2015
Dikkat Çekmek!

Grafik Tasarımcı yaratıcı olmalı,güçlü tasarımlar oluşturmalı,güncel hayatı takip ederek sektörel bilgiye sahip olmalı ve en önemlisi tasarımları dikkat çekmeli...

top