İletişim
0312
232 60 65
tufan-melih-soycicek1.png
Tufan Melih Soyçiçek
27.02.2019

Ders içeriği, konuların anlatım planlamasındaki dağılım çok iyi gerçekten kaliteli bir eğitim alıyorsunuz.

tugba-yildiz.png
Tuğba Yıldız
25.02.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Eksiklerimi gidermek ve yeni bilgi birikimi için faydalı oldu. Deyim sahibi olabilmem için gayet sistemli bir eğitim aldım yeterli olacağına inanıyorum

feyza-nur-saglam1.png
Feyza Nur Sağlam
İç Mimar
25.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişimin eğitim kalitesi başta olmak üzere hocaları ve eğitim sisteminden çok memnun kaldım,iyi ki geldim ve tercih ettim çünkü sıfırdan başladığım eğitimlerde son derece başarılı çalışmalar yapabiliyorum.Gelemediğim zamanlar olursa derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması tercihimde en büyük etken çünkü okul projelerim çok yoğun olduğu için yetiştiremem kaygısı vardı zaten hocamız anında takıldığım konularda destek oldu ve ikinci dersi ücretsiz alma hakkına sahibim tamamen öğrenci odaklı ve başarılı bir kurs süreci oldu benim için.Teşekkürler Vektörel Bilişim.Çevremde herkese tavsiye edeceğim.

kemal-hakan-akyuz.png
Kemal Hakan Akyüz
24.02.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Ders saatleri ideal sürede. Kurs içeriği gerçekten detaylarla donatılmış. Video kayıt sistemi olması da en büyük artısı

sevda-demirel.png
Sevda Demirel
Mimar
24.02.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'de öncelikle Autocad Tanıtım dersine katıldım,zaten arkadaşlarım tarafından sürekli tavsiye edilen bir kurstu,merak edip yerinde görmek istedim ve eğitim sisteminden çok memnun kaldım.Yaptığım araştırmalara istinaden çok daha ucuza kurslar vardı,ancak önemli olan benim buradan öğrenip ayrılmam yani kaliteli ve disiplinli bir eğitim süreci benim için çok önemli.Herkese Özellikle tavsiye edeceğim çünkü sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum ve hedefime ulaştım başka programlara da kesinlikle katılacağım.Teşekkürler.

gizem-sonmez.png
Gizem Sönmez
3D Modelleme Uzmanı
22.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Vektörel Bilişim'in 3Ds Max Tanıtım Dersine katıldım ve çok memnun kaldım.Eğitim sürecinde derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması gerçekten çok işime yaradı,çünkü okul projelerim çok yoğun olduğu için anında telafi ettim dersleri ve hiçbir konudan geri kalmadım,zaten takıldığım konularda hoca tarafından anında müdahale olduğu için ayrıca minnet borçluyum,sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum ve oldukça başarılıyım.Bende herkese özellikle Vektörel Bilişim'i tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

salih-yalcin.png
Salih Yalçın
22.02.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Konu anlatımının ve düzenin iyi olduğunu düşünüyorum Öğretmenler konulara yeterince hakim. Anlamadığım konularda hemen geri dönüşler alıyorum. Bu pozitif ortamda kodlama öğrenmek çok daha kolay

semih-erdogan.png
Semih Erdoğan
3D Modelleme Uzmanı
21.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Yaptığım araştırmalar neticesinde birçok kursun ziyaretine gittim ve tanıtım derslerine katıldım,çünkü memnun kalırsam bir kaç eğitimi aynı anda almayı düşünüyordum,okullarda verilen eğitimin yeterli düzeyde olmaması ve proje ödevlerinde yeterli düzeyde çalışmalar yapamadığım için kendimi her alanda geliştirmek istedim.Vektörel Bilişim'de Autocad tanıtım dersine katıldım,tercih etmem de en büyük etken tamamen öğrenci odaklı bir yer olması daha sonra Revit ve 3Ds Max eğitimlerini çok uygun fiyata aldım,tabi çok daha ucuza da kurslar vardı ancak zamanımın ve paramın boşa gitmesini istemezdim ve gerçekten öğrenip ayrılmak istedim bu yüzden bana en profesyonel Vektörel Bilişim geldi,derslerin video ile kayıt altına alınması çok işime yaradı çünkü eğitim tamamlansa dahi videolar bende kalacak ve gelemediğim zamanlar da her zaman konuları tekrar ettiğim için hiçbir konudan geri kalmadım,zaten ilk tanıtım dersinde ikinci dersin ücretsiz olacağı içimi rahatlattı.Sıfırdan başladığım eğtimler de ileriye dönük projeler yapabiliyorum ve bu anlamda bana çok başarı kattılar.İyi ki geldim,bende çevremde herkese tavsiye edeceğim.teşekkürler.

omer-faruk-koca.png
Ömer Faruk Koca
20.02.2019

Vektörel bilişimi tercih ederek en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Eğitim sistemi gerçekten kaliteli.

beyza-n--eker1.png
Beyza N. Eker
19.02.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Başlangıçta verilen bilgilerle eğitim birebir uyumlu ilerliyor. Gerçekten memnun kaldım

sultan-acar.png
Sultan Acar
18.02.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Kursa çok büyük beklentiler içinde ve heyecanla başladım. Gerçekten büyük bir memnuniyet ile bitiriyorum. İdare tüm eksikliklerinizle anında ilgileniyor . Vektörel Bilişim en doğru seçimim oldu. Teşekkürler Vektörel bilişim

asli-kilic.png
Aslı Kılıç
Mimar
18.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişimde öncelikle 3Ds Max Tanıtım Dersine katıldım,hocanın anlatımı anlaşılır ve herkese karşı ilgili.Eğitime başladıktan sonra da sıfırdan başladığım eğitimlerde ileriye dönük projeler yapabiliyorum,özellikle derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı,gelemediğim zamanlarda da her zaman video ile takip ettim dersleri.Tamamen Öğrenci Odaklı ve çok verimli bir eğitim süreciydi benim için.Başka bir eğitim düşünecek olursam tercihim Vektörel Bilişim olacak.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

arzu-demir.png
Arzu Demir
Mimar
17.02.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Revit Eğitimi için birçok kursun ziyaretine gittim ve tanıtım derslerine katıldım,yaptığım araştırmalar sonucunda en profesyonel Vektörel Bilişim'de karşılandım.Tanıtım dersine katıldığımda hocanın anlatımı anlaşılır ve enerjisi yerinde sınıf çok kalabalık ve herkes samimi,okullar da verilen eğitimlerin yeterli düzeyde olmadığı için bende sıfırdan başladım diyebilirim,şuanda ileriye dönük projeler yapabiliyorum hocamız takıldığım konularda anında müdahale etti ve gelemediğim zamanlarda benimle özel olarak ilgilendi,herkes ilgili ve dersler video ile kayıt altına alındığı için zaten içim rahattı aynı zamanda ikinci dersi ücretsiz alacaktım olası durumda.İyi ki geldim.Meslek Hayatım Boyunca da Herkese tavsiye edeceğim ve Vektörel Bilişim'i unutmayacağım.Teşekkürler.

bugra-furkan-karadurmus.png
Buğra Furkan Karadurmuş
17.02.2019

Beklentilerimi tamamıyla karşılayan bir eğitim geçirdim. Çevreme önermeyi düşünüyorum Yazılım dünyasına girmek isteyen bir kişi gönül rahatlığında bu kursu tercih edebilir.

dilara-kilic.png
Dilara Kılıç
Mimar
16.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Üniversite'de özellikle ismini duyduğum ve arkadaşlarım tarafından çok tavsiye edildiği için Vektörel Bilişim'i yerinde görmek istedim,tanıtım dersine Autocad için katıldım daha sonra Revit ve 3Ds Max eğitimlerine de katıldım.Eğitim süreci boyunca sıfırdan başladığım eğitimlerden ileri düzeyde çalışmalar yapabilir hale geldim,okullarda yeteri düzeyde eğitim verilmediği için kendimi her alanda geliştirmek istedim ve çok memnun kaldım,bazen okul projelerimin yoğunluğundan yetiştiremem kaygısı oluyordu ancak derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı zaten başarısız olursam ikinci dersi ücretsiz alacaktım bu da içinizi rahatlatıyor ve eğitim boyunca da çok istekli geliyorsunuz kursa çünkü ortamın enerjisi de muhteşem hocamızın anlatımı anlaşılır ve çok ilgileniyorlar.Burada kesinlikle öğrenmeden çıkışınız yok.Bende Herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

ozkan-ilhan1.png
Özkan İlhan
Teknik Ressam
14.02.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine geldim ve öncelikle tanıtım dersine katıldım.Hocanın anlatımı akıcı ve anlaşılır olması ve enerjisi tüm sınıfa yansıyor,özellikle hocanın anlamadığımız konular da anında müdahale ediyor olması aynı zamanda derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok etkili bir eğitim süreci oldu benim için.Sıfırdan başladığım konularda ileriye dönük çalışmalar yapabiliyorum aynı zamanda böyle bir kurs bulmuşken başka eğitimlerde almayı düşünüyorum,çevremde de herkese özellikle tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

umut-karaca.png
Umut Karaca
Modelleme Uzmanı
13.02.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Mesleki anlamda düşündüğüm ve tamamen Bilişim sektörüne ilgim olduğu için Autocad,Revit ve 3Ds Max eğitimleri için yaptığım araştırmalar sonucunda Vektörel Bilişim'e geldim,tercih etmem de en büyük etken disiplini artırılmış bir kurs olması,derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması, öncelikle tanıtım dersine katıldım ve sınıf oldukça kalabalıktı, hocanın anlatımı anlaşılır düzeyde ve ortamın sıcaklığı da eğitim için gelenleri etkiliyor gerçekten.Mesleki anlamda Vektörel Bilişim'in bana çok katkısı oldu hocamız çok ilgili ve anlamadığınız konular da anında müdahale yapılıyor böylece hiçbir dersi kaçırmıyosunuz zaten ikinci ders ücretsiz.İyi ki Geldim.Teşekkürler Vektörel Bilişim çevremde herkese tavsiye edeceğim.

tufan-melih-soycicek.png
Tufan Melih Soyçiçek
13.02.2019

Ders içeriği, Konuların anlatımındaki dağılım planlaması çok iyi. Gerçekten yararlı oluyor başarılı bir kurs

omer-akyuz.png
Ömer Akyüz
Öğrenci
11.02.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim ve Tanıtım Derslerine katıldım.Eğitim süresi boyunca aldığım eğitimden çok memnun kaldım,hocamızın enerjisi yerinde ve anlatımı akıcı anlaşılabilir olması ve derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı çünkü gelemediğim zamanlarda her zaman video ile takip ettim dersleri zaten başarısız olursam ikinci dersi ücretsiz alma hakkım var. Tamamen öğrenci odaklı ve çok başarılı bir kurs bende çevremde herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

murat-kardige.png
Murat Kardige
11.02.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Oldukça verimli geçen bir eğitim süreci oldu. Doğru hoca seçimi sorunsuz program kullanma, tatmin edici bilgi birikimiyle verilen net cevaplar ve Uzman eğitimci seçimi daha faydalı bir eğitim olmasını sağlıyor. Teşekkürler Vektörel Bilişim

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top