İletişim
0312
232 60 65
hayrettin-mert-kaplan.png
Hayrettin Mert Kaplan
10.02.2019

Eğitmenimizin ve idari yapının güler yüzlü olarak her sorunumuzla anında ilgilenmesi çok güzel. Kaliteli bir eğitim sürecinden geçtiğimizi düşünüyorum.

ogulcan-caliskan.png
Oğulcan Çalışkan
3D Modelleme Uzmanı
10.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Mesleki anlam'da düşündüğüm 3Ds Max Eğitimleri için yaptığım araştırmalar neticesinde Vektörel Biliş'e geldim,bir çok kursun ziyaretine gittim ve çok ucuza da kurslar buldum ancak benim için önemli olan verimli bir eğitim süreci ve eğitimin kalitesi bana en samimi Vektörel Bilişim geldi ve tanıtım derslerine katıldım,mesleki anlamda düşündüğüm için bana Max'in neler katacağı konusunda bir fikir sahibi olmak istedim,hocanın enerjisi ve ders anlatımını çok beğendim sınıf kalabalık ve anladığım kadarıyla benimle hem fikir olan çok öğrenci var.Eğitim sürecinde iyi derece de 3Ds Max konularına hakim oldum ve Mesleki anlam da kolaylıkla iş buldum,hocaların da iş bulmam da bana çok etkileri oldu.Meslek hayatım boyunca da Vektörel Bilişim Hep Aklımda olacak.

samet-pekgoz.png
Ali Aydın
Mimar
09.02.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Özellikle Derslerin Mimari olarak Müfredata göre veriliyor olması ve video ile dersleri takip ediyor olmam Vektörel Bilişimi tercih etmemde etkili oldu.Eğitim süreci boyunca hocamız çok ilgilendi takıldığım konularda da anında müdahale etti ve konuların çoğunda ilerleme kaydettim, zaten başarılı olamazsam ikinci dersi ücretsiz alacaktım tamamen öğrenci odaklı bir Bilişim Kursu yani Burada öğrenci ne isterse fazlasıyla alıyor zamanınız asla boşa gitmiyor,emeğinizin karşılığını alıyorsunuz iyi ki geldim.Herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

yigit-ozbek.png
Yiğit Özbek
09.02.2019

Gerek idari personelin, gerek eğitmenlerin güler yüzlü olması çok güzel. Öğrenciye eğitimin çok iyi şekilde verilmesi için büyük çaba sarf ediliyor.

m--fatih-ceylan.png
M. Fatih Ceylan
08.02.2019

Sınıf ortamı ve kursta uygulanan müfredat iyi tasarlanmış. Eğitmenin sınıf seviyesine göre müfredata odaklanması çok daha iyi. Genel olarak kurs başarılı ve verimli geçiyor

enes-turhan1.png
Enes Yıldırım
Yapı Ressamı
08.02.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'i tercih etmemde ki en büyük etken tamamen öğrenci odaklı bir yer olması,öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan bir kurs.Yaptığım araştırmalar neticesinde kesinlikle doğru bir yerdeyim,bu konuda çok dikkatli ve seçici biriyim çünkü benim için önemli olan zamanımın ve paramın boşa gitmemesi ve burada emeğimin karşılığını aldım,derslerin video ile kayıt edilmesi benim işime çok yaradı çünkü gelemediğim zamanlarda konu tekrarı yapabiliyorum aynı zamanda hocanın enerjisi çok güzel ve buda sınıfı olumlu yönde etkiliyor.Teşekkürler Vektörel Bilişim.Meslek Hayatım Boyunca sizi unutmayacağım ve herkese Önereceğim.

berk-yilmaz.png
Berk Yılmaz
04.02.2019

Verilen eğitimin kalite ve fiyat kısıtlarına göre Ankaranın en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Buna ek olarak Eğitmen kadrosu ise en büyük avantaj.

tugce-sila-sogut.png
Tuğçe Sıla Söğüt
Arkeolog
03.02.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Autocad eğitimi için çok fazla araştırma yaptım,çünkü eğitimin kalitesi ve gerçekten öğrenip ayrılmak benim için çok önemli,yaptığım araştırmalar neticesinde çok ucuza kurslar da vardı, ancak burada benim için fiyattan ziyade nasıl bir süreç olacak ve eğitimin bana kazandıracakları,bir çok kursun ziyaretine gittim ancak dikkat ettiğim en önemli nokta ilk karşılamada en profesyonel Vektörel Bilişim'de karşılandım, yeterli düzeyde bilgi verildi.Eğitimlere katılmaya başladıktan sonra da çok memnun kaldım çünkü burada hocanın enerjisi çok güzel buda eğitim için gelen tüm öğrencilere yansıyor ve dersi daha dikkatli ve önemseyerek dinliyorsunuz aynı zamanda videolar ile anlamadığım konularda da her zaman takip ediyorum konuları.Keşke eğitimim hiç bitmese çünkü çok memnun kaldım tamamen öğrenci odaklı bir yer Teşekkürler Vektörel Bilişim.Meslek Hayatım Boyunca da aklımda olacaksınız :)

alp-kagan-akin.png
Alp Kağan Akın
03.02.2019
Temel Yazılım Kursu için diyor ki :

Konu anlatımının ve düzenin iyi olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler konulara hakim Anlamadığım zamanlar hemen geri dönüşler alıyorum ve çok ilgililer

arda-karacik.png
Arda Karacık
02.02.2019

Eğitmenler cidden kaliteli ve sıcak güzel bir ortam oluşmasına dikkat ediyorlar. İşime yarayacak çoğu bilgiyi öğrendiğimi düşünüyorum kurs benim için faydalı oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim

yunus-emre-bulbul.png
Yunus Emre Bülbül
01.02.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitim benim için çok faydalı oldu bir çok temel noktada ufkumu açtı. İlk defa bu alana yönelmiş olarak bunları söylemek güzel çünkü kursun bana kattığı çok şey oldu.Yeterli bir eğitim süreci yaşadım

asena-uzun.png
Asena Uzun
30.01.2019

Dersler zamanında ve yeterince işleniyor. Eğitmenimiz inanılmaz ilgileniyor ve insanın isteğini arttırıyor. Bu sayede de dersler çok eğlenceli ve öğretici geçiyor

ramazan-celik.png
Ramazan Çelik
29.01.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Kursa kaydolurken detaylı bir araştırma sonrasında Vektörel bilişimi seçmiştim. Genel olarak beklentiyi yüksek tutuyorsunuz ama bunun hakkını veren bir kurum. Haklarında olumlu şeyler duyuyorum bana da inanılmaz yardımcı oldu bu eğitim. Teşekkürler

ece-arpaci.png
Ece Arpacı
Mimar
28.01.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Eğitimlerin özellikle Mimari olarak veriliyor olması ve Müfredata göre konuların işleyişi,hocanın dersi sevdirmesi ve sürekli sıkı takip'in olması Vektörel Bilişim'e gelmemin sebebi oldu,arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine eğitimlere katıldım ve süreçten oldukça memnunum.Revit Eğitimin'den sonra 3Ds Max eğitimini de kesin alacağım,çünkü bu kadar kaliteli bir kurs bulmuşken kendimi her anlamda geliştirmek isterim.Herkese tavsiye edebileceğim bir kurs,emeği geçenlere teşekkürler.İyi ki Geldim ve Vektörel Bilişim'den Eğitim aldım.Teşekkürler.

yasemin-yildirim.png
Yasemin Yıldırım
28.01.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Eğitmenin genel durumu ve ilgisi çok iyi. Anlatımı olsun bize karşı ilgi alakası olsun gerçekten çok iyi bi eğitim olduğunun da göstergesi. Eğer bir daha bir kursa gidersem kesinlikle öncelikli tercihim Vektörel bilişimden yana olur.

seren-guvenc.png
Seren Güvenç
27.01.2019
Web Tasarım Kursu için diyor ki :

Konu anlatımının ve düzenin iyi olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler konulara yeterince hakim. Anlamadığım konularda hemen geri dönüş alabiliyorum bence bu kursun en güzel tarafı bu oldu. Teşekkürler Vektörel

merve-aksin.png
Merve Akşin
Peyzaj Mimarı
27.01.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Öncelikle kurs araştırması yaparken dikkatimi çeken Vektörel Bilişim'in en çok tavsiye alan kurs olmasıydı,tabi okul projelerim çok yoğun olduğu için vakit ayıramayacağımı düşünerek genede ön bilgi almak için bir çok kursun ziyaretine gittim ancak iyi bir gözlem yaptıktan sonra tavsiye üzerine Vektörel Bilişimi ziyaret edip misafir öğrenci olarak derse alındım.Burada en çok ilgimi çeken taraf Hocanın gerçekten anlatımının çok akıcı ve anlaşılabilir olmasıydı,daha sonra okul projelerimin yoğunluğu aklıma geldiğinde Video ile takip edebileceğim için dersleri ve ikinci dersin ücretsiz olması içimi rahatlattı buradan anlaşılacağı gibi tamamen öğrenci odaklı ve tam olarak öğrenci ne ister sorusunun tüm cevaplarını burada bulabilirsiniz,zamanınız asla boşa gitmiyor hatta gelemezsem hoca beni arayıp özel ders için çağırıyor.Sıfırdan başladığım eğitim'de son derece başarılı oldum ve istediğim düzeye geldim.İş hayatım boyunca da Aklımda Vektörel Bilişim Olacak.Teşekkürler.

savas-kalkan.png
Savaş Kalkan
26.01.2019

Doğru seçim yaptığım için çok mutluyum. Eğitmenimizin konulara bu kadar hakim olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Beklentilerimden ciddi manada fazlasını buldum. Hayallerime ulaşmak için doğru yerde olduğuma inanıyorum.

mustafa-mert-avar.png
Mustafa Mert Avar
Makina Teknikeri
26.01.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Birçok Kursun ziyaretine gittim ve telefonla arayıp bilgi aldım ancak bana en profesyonel Vektörel Bilişim geldi.Autocad Tanıtım dersine katıldım hocayı sevdiğim için bir çok kaygı duyduğum nokta azaldı çünkü burada herkesin enerjisi güzel ve gerçekten size çok şey katacaklarına inanıyorsunuz.Eğitim süreci boyunca bir çok konudan geri kalmadım çünkü okul projelerimin yoğun olduğu zamanlarda video ile izledim dersleri.Autocad eğitimin'den sonra Başka eğitimlerde düşünüyorum.İyi ki Vektörel Bilişimi tercih ettim ve herkese tavsiye edeceğim.Teşekkürler.

engin-turhan.png
Engin Turhan
Mimar
25.01.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e gelmeden önce birçok kursun ziyaretine gidip örnek derslerine katıldım,burada benim için tercih etmemde ki en önemli etken derslerin video ile kayıt altına alınıyor olabilmesi,gelemediğim zamanlar da tekrar etmek istediğim konularda her zaman video ile takip edeceğim böylece hiçbir dersi kaçırmamış olacağım,hocamızı da tanıdıktan ve örnek derse katıldıktan sonra endişelerimin çoğu kalmadı ortam çok güzel,dersler ayrıntılı ve müfredata göre üstelik ikinci dersi ücretsiz alma hakkım var.Tamamen Öğrenci odaklı ve öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan bir kurs,başka bir eğitim düşünecek olursam tercihim her zaman Vektörel Bilişim olacak.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top