İletişim
0312
232 60 65
unzile-keles.png
Ünzile Keleş
Programcı
08.08.2019

4 yıl okuduktan sonra her şey tamam demiştim ama değilmiş: Burada tamamladım eksiklerimi. Hocalarıma ayrı teşekkür ederim.

esma-saime-unal.png
Esma Saime Ünal
Mimar / Öğrenci
07.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Ankaradaki kurslar arasında deneyimli temeli sağlam ve kaliteli öğretim ve elemanlarına sahip güzel bir kurstur.Cok verimli bir eğitim aldım .Herkese tavsiye edeceğim.

burcu-cemek.png
Burcu Çemek
Cevre Mühendisi
06.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Eğitmenimizden ve aldığım eğitimden memnun kaldım,Başından sonuna kadar hem öğrenip hem eğlendiğim bir kurs süreci geçirdim.Verilen emek için teşekkür ederim.

cagri-kilic.png
Çağrı Kılıç
İç Mimar
05.08.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Eğitmen konusunda çok bilgili ve uzmandı. Kurs ve eğitmen gayet disiplinli çalışıyor. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Cevremdeki tüm mimar arkadaslarıma önerebileceğim tek yer hersey icin teşekkürler.

sude-colak.png
Sude Çolak
Öğrenci
05.08.2019

Amacım sistem alanında kendimi geliştirmek olduğu için bu kurs merkezini seçtim. Hem yetkili eğitim merkezi hemde sınav merkezi olduğu için benim için doğru tercih oldu.

ali-meraki.png
Ali Meraki
İnsaat Mühendisi
04.08.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Ankarada cok kurs aradım ama en cok önerilen yer burası oldu. Eğitmenden ve kurum yönetiminden cok memnun kaldım.Dersler kayıt altına alınıyordu eğitim bitti ama hala videolarımı izleyebiliyorum.Herkeze tavsiye edeceğim teşekkürler.

nurhak-ak.png
Nurhak Ak
Öğrenci
03.08.2019

Yazılım alanında kendini geliştirmek isteyen buraya diyebileceğim bir grup vardı. Cidden çok teşekkür ederim.

kadir-yeniaras.png
Kadir Yeniaras
Mühendis
02.08.2019

İleride Network Danışmanlığı yapmak için güzel bir adım oldu benim için daha ilerisini de düşünüyorum. Eğitimden memnun kaldım.

asli-gulsah-babur.png
Aslı Gülşah Babür
01.08.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

3ds Max kursunda gördüğüm ilgi ve eğitimden çok memnun kaldım. Hem eğlenip hem öğrendiğiniz bir ortam mevcut. Eğer bir eğitim alınacak ise tek adres vektörel bilişim olmalı.

dilara-celik.png
Dilara Çelik
Öğrenci
01.08.2019
MSSQL Server Kursu için diyor ki :

Üniversite programcılık öğrencisi olduğum için yazılım alanına oldukça büyük ilgim var. Dolayısıyla bu alanda kendimi sürekli geliştirmek istiyorum.Bu kurumda bu alanda işinin ehli olduğundan seçtim. Daha önce devam eden grupların dersine girmiştim. Şimdi eğitimi bitirdim ve yapmış olduğum projeler ile işimin başındayım. Destek olan herkese teşekkür ederim.

mustafa-sagiroglu.png
Mustafa Sağıroğlu
Bilgisayar Programcısı
31.07.2019

Hem kendi alanım hemde ilgi alanım olduğu için severek geldim. Hocaların ilgisi ve dersi anlatımı oldukça iyiydi. Böyle bir eğitim merkezinden eğitim aldığım için oldukça mutluyum ve çok teşekkür ederim.

deniz-akar.png
Deniz Akar
Memur
30.07.2019

Devlet dairesinde sistem görevlisi olduğum için bu alanda uzmanlaşmak var olan durumumu daha ileri götürmek amacıyla ve yöneticilerin istediği güncel müfredat olduğu için bu kurumu tercih ettim. Hocasının anlatımından tutun da eğitim videoları çok netti. Teşekkür ederim.

zuhal-varli.png
Zuhal Varlı
Öğrenci
29.07.2019

Öğrenciler arasında bir durum vardır. Anlamadığın noktayı soramama,çekinme gibi.Bu eğitimde kimse onu yapmadı ki eğitmende buna izin vermedi herkes takıldığı her şeyi rahatlıkla sorabildi. Eğitmen ve öğrenci arasında çok güzel bağ oluşturdu.

ersel-bacak.png
Ersel Bacak
İç mimar / Öğrenci
29.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Beklentilerimin üzerinde bir kurs süreci geçiriyorum.Hocamızın bilgisi ileri düzeyde ve sınıfın bilgi düzeyine göre eğitim veriyor.Diğer alacağım mimari eğitimler icin tek adresim vektörel bilişim olacaktır.

ali-kaya.png
Ali Kaya
Araştırma Görevlisi
27.07.2019

Bu yorumum tam da içimden geçenler. Hocanın anlatımından tutunda ders işleyişine kadar her şey net ,açıklayıcı ve zevkli. Teşekkürler.

nisanur-tabban.png
Nisanur Tabban
27.07.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Başarılı ve eğlenceli bir eğitim süreci geçirdim. Gerek eğitmen gerek danışmanlar cok ilgililer. Bence ankarada gözü kapalı gidilebilecek en iyi eğitim kurumu.

arif-uygarli.png
Arif Uygarlı
Öğretmen
26.07.2019
İleri Excel Kursu için diyor ki :

Kendimde excel konusunda oldukça başarısız buluyorum. Sunum hazırlama,rapor yapma gibi konularda eksiktim ve özel ders istedim Hocamın anlatımıyla da 15 saate bütün exceli çözmüş oldum. Teşekkür ederim.

samet-ferit-ozgen.png
Samet Ferit Özgen
25.07.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişimde aldığım Autocad eğitiminden çok memnun kaldım.Bir çok kursla görüşüp tanıtım derslerine katıldım ama en cok burası içime sindi. Bunda en büyük pay hocamızın. Harika, anlaşılır ve gerekli olan her bilgiye onun sayensinde ulaştık. Arkadaslarıma tavsiye edebileceğim ankarada tek kurs.

melek-sahin.png
Melek Şahin
Öğrenci
25.07.2019

Amacım network kurulumu yapmak olduğu için bu temel eğitimimin sağlam olması lazımdı. Hocamın eğitimi,anlatımı oldukça başarılıydı. Bence bu konuda eğitmen çok önemli. Şanslıydım

sezer-urtanur.png
Sezer Urtanur
Öğrenci
24.07.2019

Her türdeki network uygulamalarının temelini oluşturarak gömülü ve mobil uygulamalar yapmaktı hedefim şimdi bunun yarısındayım. Bu konu da destek olan hocalarım ve eğitim kurumuna teşekkür ederim.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top