İletişim
0312
232 60 65
damla-comert.png
Damla Cömert
Mimar
23.01.2019
Revit Kursu için diyor ki :

Yaptığım araştırmalar sonucunda bir çok kursun ziyaretine gittim.Vektörel Bilişim'in çok tavsiye alan kurs olması dikkatimi çekti açıkcası yerinde görmek istedim ve kursa gidip önce misafir öğrenci olarak Revit eğitimine katıldım.Hocanın anlatımı akıcı ve anlaşılır ve enerjisi çok güzel,okul projelerim çok yoğun olduğu için endişelerim vardı ne kadar verim alacağıma dair ancak derslerin video ile kayıt altına alınıyor olması çok işime yaradı gelemediğim zamanlarda tekrar etmek istediğim konularda her zaman hocalarımız tarafından da destek gördüm zaten geride kaldığım konularda ikinci dersin ücretsiz olması da avantaj olacaktı benim için,başka bir eğitim alacak olursam tercihim her zaman Vektörel Bilişim olacak Teşekkürler Vektörel Bilişim.

abdullah-tutku-guner.png
Abdullah Tutku Güner
23.01.2019

Herkese tavsiye edebileceğim bir eğitimdi. Tüm çalışanları , eğitmeni dahil herkes çok güleryüzlü ve ilgili.Ciddi manada yararlı bi,r eğitim oldu benim için. Teşekkürler

eser-vural.png
Eser Vural
16.01.2019

Kursun genel düzeni ve dersi aldığım hocanın iletişimi gayet iyi , ön yargılarımızı kıra kıra öğretiyor

canberk-aksu.png
Canberk Aksu
15.01.2019

Genel olarak olumlu düşüncedeyim. Eğitim en basit düzeyden başlıyor. Eğitmen ilgili , yapıcı ve özverili üstelik idare ile de olumlu diyaloglar kurabiliyoruz. Teşekkür ederiz Vektörel

fatih-okuyucu.png
Fatih Okuyucu
Öğretmen
14.01.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'den aldığım eğitim ve gördüğüm ilgi beklentilerimin çok daha üstündeydi,çevremde herkese tavsiye edeceğim,eğitim boyunca son derece memnun kaldım Teşekkürler Vektörel Bilişim.

osman-ungor.png
Osman Üngör
14.01.2019

Kurumu daha önceden biliyordum. Eğitmen, kurum ve idari yapısı olarak olumlu anlamda üzerine katarak devam ediyor. Teşekkürler

mervin-selda-abal.png
Mervin Selda Adal
12.01.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Kursun genel olarak eğitim anlayışını seviyorum.Kısa sürede grafik tasarımla ilgili zengin bilgi ve beceri sahibi olma konusunda başarılı buluyorum. Beklentilerimi karşıladı, memnun kaldım

mehmet-sungul.png
Mehmet Sungul
11.01.2019

Kursa geldikten sonra fikirlerim daha da netleşti. Beklediğim eğitimi alarak hedeflediğim aşamaya ulaştığımı düşünüyorum.

furkan-bozkus.png
Furkan Bozkuş
09.01.2019

İyi ve detaylı bir eğitim oldu Ankaradaki istisnasız en iyi kurum olduğunu düşünüyorum. Eğitmen çok istikrarlı ve başarılı bir eğitim verdi. Gerçekten memnun kaldım.

havva-ozkan.png
Havva Özkan
Mimar
07.01.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Aldığım Eğitim'den çok memnun kaldım,iyi ki gelmişim,öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan faydalı bir kurs süreci oldu.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

zeynep-sark.png
Zeynep Şark
07.01.2019
Grafik Tasarım Kursu için diyor ki :

Çalışanların ve eğitmenlerin ilgi ve alakasından çok memnunum Kursa başlarken hedeflerime ne kadar sürede ulaşacağımı merak ediyordum. Artık eminim.

hasan-goysen.png
Hasan Göysen
Elektrik
06.01.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'de sıfırdan başladığım Autocad eğitiminde çok iyi ilerleme kaydettim.Eğitmenin anlatımı ve ilgisi gerçekten çok güzel,net ve anlaşılır şekilde bilgiyi aktarıyor,yönetim'de çok sıcak kanlı ve gayet başarılı.Özellikle herkese tavsiye edeceğim,bence kursu ziyaret etmelisiniz.Emeği geçen herkese Teşekkür ederim.

aslihan-kesekler.png
Aslıhan Kesekler
05.01.2019

İnternette araştırdığım zaman bir şekilde bu kursa kayıt olmaya karar verdim. Gerek eğitmen gerekse idare oldukça profesyonel ve disiplinli çalışıyorlar. Ankara'nın en iyi BT Merkezi olduğunu düşünüyorum.

eda-tunaboy.png
Eda Tunaboy
Mimar
04.01.2019
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'in öncelikli olarak tanıtım dersine katıldım,Hocanın enerjisi gerçekten çok iyiydi,aynı zamanda güzel karşılandım,3Ds Max için geldiğim kursa Revit eğitimine de katılacağım,böyle kaliteli bir kurs ve hoca bulmuşken değerlendirmek isterim.Tamamen Öğrenci odaklı ve öğrenci isteklerini tam anlamıyla karşılayan bir kurs.İyi ki Vektörel Bilişime geldim.Emeği geçen herkese teşekkürler.

oguzhan-canverdi.png
Oğuzhan Canverdi
04.01.2019

Ankara'da yazılım için en doğru adres. Eğitmen gerçekten donanımlı ve dersi tüm incelikleriyle anlatıyor

bekir-vural.png
Bekir Vural
Elektrik Elektronik Mühendisi
02.01.2019
AutoCAD Kursu için diyor ki :

Kurs sürecinde geçirdiğim zaman keyifli ve öğreticiydi,autocad programına olan ilgim arttı ve gerçekten meslek hayatım boyunca da herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edecek ve Vektörel Bilişimi unutmayacağım,hocamızın ilgi ve alakası gayet yeterliydi,bazen çok yoğun okul ödevlerim olduğu için gelemiyordum hoca beni arayıp hemen bir sonra ki gün erkenden ders ayarladı ve özel olarak ilgilendi üstelik konuları kaçırırım kaygısı olmadı çünkü video ile kayıt altına alındığı için dersler içim çok rahattı böyle bir kaygınız asla olmayacak tamamen öğrenci odaklı eğer ders sonu yapılan sınavda başarılı olamazsanız ikinci ders ücretsiz çok uygun fiyata sıfırdan başladığım kursta kendimi çok geliştirdim.Başka programlara da gelmek isterim.Teşekkürler Vektörel Bilişim .

nihal-bayoglu1.png
Nihal Bayoğlu
31.12.2018

İşyerimdeki yazılımsal problemlere de çözüm getiren, yardımcı olan eğitmenimize özellikle teşekkür ediyorum. Bu eğitimi almak isteyen bütün arkadaşlarıma sizi önereceğim. Dersler zamanında başladığı ve öğrencilere verilen değer için de Kuruma ayrıca teşekkür ederim

ipek-soylemez.png
İpek Söylemez
Mimar
31.12.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'in Eğitim kalitesinden çok memnun kaldım,hocanın dersleri sevdirmesi çok etkili oldu,gayet verimli bir eğitim süreci,Autocad için geldiğim kursta Revit ve 3Ds Max eğitimlerini de alıyorum çünkü böyle bir hoca bulmuşken kendimi her alanda geliştirmek isterim.Teşekkürler Vektörel Bilişim.

oguzhan-alagoz.png
Oğuzhan Alagöz
30.12.2018

Kurum çalışanları gayet ilgililer Cisco eğitmeni gerçekten konuya hakim ve yeterli dersin gerçek cihazlarla anlatılması konuyu daha anlaşılır kılıyor.

elif-burcu-gumus.png
Elif Burcu Gümüş
Mimar
28.12.2018
3Ds Max Mimari Kursu için diyor ki :

Vektörel Bilişim'e Özellikle çok tavsiye alan bir kurs olduğu için merak ettim ve görüşmeye gittim,tanıtım dersine katıldım.Geldiğimde kaygılarım vardı,zamanım ve param boşa gidecek mi? gerçekten öğrenebilecekmiyim?,gelemediğim zamanları nasıl telafi edeceğim ve tabi okul'da proje ödevlerim çok yoğun nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmeden geldim.Ancak Görüşme bittikten ve tanıtım dersine katılım sağladıktan sonra kaygılarımın hepsi biranda bitti çünkü emin oldum.Derslerin Video ile kayıt altına alınıyor olması içimi rahatlattı böylece hiçbir dersi kaçırmamış olacağım ve proje ödevlerime de zaman harcayacağım,üstelik gelemediğimde hemen takviye ders ayarlanıyor kursun ve hocanın ilgisi muazzam iyi ki geldim çünkü sıfırdan başladığım eğitime bir çok konuda kendimi geliştirdim.Bende bundan sonra herkese tavsiye edeceğim.:)Her zaman aklımda Vektörel Bilişim olacak.

Görüşleriniz
        Bizler İçin
               Önemlidir...
Fotoğraf Ekle
top