)
İletişim
0312
232 60 65
12.02.2021 Adobe'den Kolaylaştırıcı Yeni Özellik
Adobe, Photoshop ve Illustrator'u tek dosyada çalıştırmaya olanak sağlayan ve mail üzerinden erişime davet imkanı bulunan ''düzenlemeye davet et'' özelliğini oluşturdu.
Adobe'den Kolaylaştırıcı Yeni Özellik

Dünyaca ünlü marka Adobe , belirli projelerinize başkasını davet etmenizi sağlayan yeni bir özellik ekledi. Bu özelliğe göre , bir başkası projeniz üzerinde aynı anda değişim yapamıyor. Ancak çalışmayı açarak kendi değişikliklerini yaparak kendi bilgisayarına kaydedebiliyor. Böylece hem sizin gönderdiğiniz dosyayı, hemde bu dosyayı geliştirerek oluşturduğu dosyanın kopyasını kaydedebiliyor. Böylece  Adobe , eş zamanlı olmasa da bir proje üzerinde birden fazla kişinin çalışmasına olanak sağlıyor. Adobe her zamanki gibi bu özelliğinde de platformunda hız ve güvenilirliği arttırmayı hedeflediğini belirtiyor.

Bosch ve Microsoft'tan İş Birliği

Bosch ve Microsoft otomobil yazılımı için iş birliğine gireceğini duyurdu. Bu iş birliğinin amacının araç yazılımı geliştirilmesini sağlamak, kullanımı kolaylaştırmak olarak açıklandı.

Vektörel Bilişimde %100 Canlı AutoCAD Eğitimi

Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredatımızda sizde mimarlıkta hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çizimlerle fark yaratın.

Microsoft, Office Yeni Sürümünü Duyurdu!

Microsoft Office programlarının 2021 sürümünün çıkacağını duyurdu. Bu sürümle beraber hayati değişiklikler olmasa da bir kaç ara yüz değişikliğinin olacağı belirtildi.

Mart Ayı Kampanyası !

Mart Ayında Kademeli Olarak Eğitimlerde Açılıyor !

Bir Eğitim Alana Bir Eğitim Hediye !

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nde bir eğitim alana bir eğitim hediye ediliyor. Kursiyerleri daha donanımlı hale getirmek ve sektöre hazırlamak için istediği bir eğitim ücretsiz olarak öğrenciye veriliyor!

E - Ticaret Nedir ? 22.02.2021
E - Ticaret Nedir ?

Dijitalleşmenin ön planda olduğu bu yıllarda E-Ticaret Nedir Sorusu Büyük İlgi Görüyor

Mobil Cihazlarda AutoCAD

Her yere AutoCAD'in gücünü götürün!

Revit Architecture 19.02.2021
Revit Architecture

En Çok Tercih Edilen Revit Architecture Vektörel Bilişim'de Alanında Deneyimli Uzman Kadromuzdan Alın.

En Popüler İşletim Sistemleri

Windows İşletim Sistemi en popüler işletim sistemi olarak yerini koruyor. Ancak İkinci popüler sırada yer alan işletim sisteminde değişiklik mevcut.

Unity Eğitimi Nedir?

Unity Technologies tarafından geliştirilen Unity, son dönemde en gelişmiş oyun motorudur.

top