)
İletişim
0312
232 60 65
22.02.2021 E - Ticaret Nedir ?
Dijitalleşmenin ön planda olduğu bu yıllarda E-Ticaret Nedir Sorusu Büyük İlgi Görüyor
E - Ticaret Nedir ?

E-Ticaret Nedir ?

E-Ticaret, herhangi bir ürün ya da hizmet için internet sitesi üzerinden çeşitli ödeme yöntemleri ile ticaret yapıp sipariş vermemize yarayan alışveriş yöntemidir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun bir ticaret şekli olmaya gün geçtikçe devam ediyor. E-ticaretin amacı ise ürün ve hizmetlerin müşteriye sorunsuz,hızlı şekilde gönderilmesidir.

E-ticaret;müşterilere 7/24 bilgi sunabilen bir şube oluşumu sağlar.Zamandan tasarruf için elektronik ortamda veri aktarımı sağlar. Alıcı için daha fazla ürün seçeneği oluşur.Stoğunda ürüne göre talep alabilir.

Genel E-ticaret kullanıcıları;kamu kuruluşları,bankalar,bireyler,sigorta şirketleri...

Günümüz dijitalleşmeye gittiğinden E-ticaret gün geçtikçe önem kazanıyor. Dolayısıyla bireyler ve kurumlar Sosyal Medya,Web Tasarım,Video editing,Grafik Tasarım gibi eğitimleri alarak E-ticarete giriş yapıyor.

Bosch ve Microsoft'tan İş Birliği

Bosch ve Microsoft otomobil yazılımı için iş birliğine gireceğini duyurdu. Bu iş birliğinin amacının araç yazılımı geliştirilmesini sağlamak, kullanımı kolaylaştırmak olarak açıklandı.

Vektörel Bilişimde %100 Canlı AutoCAD Eğitimi

Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredatımızda sizde mimarlıkta hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çizimlerle fark yaratın.

Microsoft, Office Yeni Sürümünü Duyurdu!

Microsoft Office programlarının 2021 sürümünün çıkacağını duyurdu. Bu sürümle beraber hayati değişiklikler olmasa da bir kaç ara yüz değişikliğinin olacağı belirtildi.

Mart Ayı Kampanyası !

Mart Ayında Kademeli Olarak Eğitimlerde Açılıyor !

Bir Eğitim Alana Bir Eğitim Hediye !

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nde bir eğitim alana bir eğitim hediye ediliyor. Kursiyerleri daha donanımlı hale getirmek ve sektöre hazırlamak için istediği bir eğitim ücretsiz olarak öğrenciye veriliyor!

E - Ticaret Nedir ? 22.02.2021
E - Ticaret Nedir ?

Dijitalleşmenin ön planda olduğu bu yıllarda E-Ticaret Nedir Sorusu Büyük İlgi Görüyor

Mobil Cihazlarda AutoCAD

Her yere AutoCAD'in gücünü götürün!

Revit Architecture 19.02.2021
Revit Architecture

En Çok Tercih Edilen Revit Architecture Vektörel Bilişim'de Alanında Deneyimli Uzman Kadromuzdan Alın.

En Popüler İşletim Sistemleri

Windows İşletim Sistemi en popüler işletim sistemi olarak yerini koruyor. Ancak İkinci popüler sırada yer alan işletim sisteminde değişiklik mevcut.

Unity Eğitimi Nedir?

Unity Technologies tarafından geliştirilen Unity, son dönemde en gelişmiş oyun motorudur.

top