)
İletişim
0312
232 60 65
16.02.2021 Geliştiricilerimizden Küresel Sorun için Çözüm
Türk Yazılımcılar , koronavirüs salgınına rağmen özveri ile çalıştı. Türkiye'de 2.kez 2021 Solution Challenge Hack For Global Goals etkinliği başlıyor.
Geliştiricilerimizden Küresel Sorun için Çözüm

2021 Solution Challenge Hack For Global Goals yarışma etkinliği başlıyor. '' Google teknlojileri kullanarak küresel sorunlar nasıl çözülebilir ?'' temalı bu yarışma  Google tarafından düzenleniyor.Bu yarışmaya üniversite öğrencileri katılabiliyor. Katılmak isteyenlerin SCIP (Solution Challenge Incubation Program) bilmesi gerekiyor. Bu program yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler için özel eğitim vb sağlayan geniş bir paket.Katılımcıları 4 ay boyunca hazırlayan bu paket, teknik destek , kaynak yaratma mentorlugu görevini de üstleniyor.

Bosch ve Microsoft'tan İş Birliği

Bosch ve Microsoft otomobil yazılımı için iş birliğine gireceğini duyurdu. Bu iş birliğinin amacının araç yazılımı geliştirilmesini sağlamak, kullanımı kolaylaştırmak olarak açıklandı.

Vektörel Bilişimde %100 Canlı AutoCAD Eğitimi

Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredatımızda sizde mimarlıkta hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çizimlerle fark yaratın.

Microsoft, Office Yeni Sürümünü Duyurdu!

Microsoft Office programlarının 2021 sürümünün çıkacağını duyurdu. Bu sürümle beraber hayati değişiklikler olmasa da bir kaç ara yüz değişikliğinin olacağı belirtildi.

Mart Ayı Kampanyası !

Mart Ayında Kademeli Olarak Eğitimlerde Açılıyor !

Bir Eğitim Alana Bir Eğitim Hediye !

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nde bir eğitim alana bir eğitim hediye ediliyor. Kursiyerleri daha donanımlı hale getirmek ve sektöre hazırlamak için istediği bir eğitim ücretsiz olarak öğrenciye veriliyor!

E - Ticaret Nedir ? 22.02.2021
E - Ticaret Nedir ?

Dijitalleşmenin ön planda olduğu bu yıllarda E-Ticaret Nedir Sorusu Büyük İlgi Görüyor

Mobil Cihazlarda AutoCAD

Her yere AutoCAD'in gücünü götürün!

Revit Architecture 19.02.2021
Revit Architecture

En Çok Tercih Edilen Revit Architecture Vektörel Bilişim'de Alanında Deneyimli Uzman Kadromuzdan Alın.

En Popüler İşletim Sistemleri

Windows İşletim Sistemi en popüler işletim sistemi olarak yerini koruyor. Ancak İkinci popüler sırada yer alan işletim sisteminde değişiklik mevcut.

Unity Eğitimi Nedir?

Unity Technologies tarafından geliştirilen Unity, son dönemde en gelişmiş oyun motorudur.

top