)
İletişim
0312
232 60 65
23.02.2021 Mart Ayı Kampanyası !
Mart Ayında Kademeli Olarak Eğitimlerde Açılıyor !
Mart Ayı Kampanyası !

Mart Ayı Kampanyası Başladı !!!

Covid-19 sürecinden dolayı ertelenen eğitimler başlıyor. Hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağından dolayı eğitimler online devam ediyordu. Online eğitimlerde birçok öğrenci verim alamıyor evde kalmaktan asosyal birey haline dönme yolundalardı. Mart ayında kademeli olarak esnetilme sayesinde eğitimlerde yüz yüze başlıyor. Vektörel Bilişim olarak maxımum 8 kişilik labaratuvarlarda eğitim veriyoruz.Covid-19 sürecine uygun sınıflarımızda eğitmen eşliğinde bilgisayarlı sınıflarımızda eğitimlerimiz 1 Mart'ta hafta içi ve hafta sonu seanslarında yüz yüze olarak başlayacaktır. 28 Şubata kadar bütün eğitimlerimizde NET %50 indirimimiz mevcuttur.

Yüz yüze eğitime katılan herkese istediği bir eğitim HEDİYE ! Kontenjanlarla sınırlı bu kampanyadan yararlanmak için 0312 232 60 65 nuamarayı arayıp bilgi alabilirsiniz. 

Bosch ve Microsoft'tan İş Birliği

Bosch ve Microsoft otomobil yazılımı için iş birliğine gireceğini duyurdu. Bu iş birliğinin amacının araç yazılımı geliştirilmesini sağlamak, kullanımı kolaylaştırmak olarak açıklandı.

Vektörel Bilişimde %100 Canlı AutoCAD Eğitimi

Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredatımızda sizde mimarlıkta hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çizimlerle fark yaratın.

Microsoft, Office Yeni Sürümünü Duyurdu!

Microsoft Office programlarının 2021 sürümünün çıkacağını duyurdu. Bu sürümle beraber hayati değişiklikler olmasa da bir kaç ara yüz değişikliğinin olacağı belirtildi.

Mart Ayı Kampanyası !

Mart Ayında Kademeli Olarak Eğitimlerde Açılıyor !

Bir Eğitim Alana Bir Eğitim Hediye !

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nde bir eğitim alana bir eğitim hediye ediliyor. Kursiyerleri daha donanımlı hale getirmek ve sektöre hazırlamak için istediği bir eğitim ücretsiz olarak öğrenciye veriliyor!

E - Ticaret Nedir ? 22.02.2021
E - Ticaret Nedir ?

Dijitalleşmenin ön planda olduğu bu yıllarda E-Ticaret Nedir Sorusu Büyük İlgi Görüyor

Mobil Cihazlarda AutoCAD

Her yere AutoCAD'in gücünü götürün!

Revit Architecture 19.02.2021
Revit Architecture

En Çok Tercih Edilen Revit Architecture Vektörel Bilişim'de Alanında Deneyimli Uzman Kadromuzdan Alın.

En Popüler İşletim Sistemleri

Windows İşletim Sistemi en popüler işletim sistemi olarak yerini koruyor. Ancak İkinci popüler sırada yer alan işletim sisteminde değişiklik mevcut.

Unity Eğitimi Nedir?

Unity Technologies tarafından geliştirilen Unity, son dönemde en gelişmiş oyun motorudur.

top