)
İletişim
0312
232 60 65
19.02.2021 Revit Architecture
En Çok Tercih Edilen Revit Architecture Vektörel Bilişim'de Alanında Deneyimli Uzman Kadromuzdan Alın.
Revit Architecture

REVİT NEDEN TERCİH EDİLMELİ?

 Revit size tasarımdan uygulama aşamasına kadar bir süreç içinde çalışma yapmanızı sağlar. Revit bir mimarın, iç mimarın, inşaat mühendisinin, makine mühendisinin, iklimlendirmeci ve havalandırmacının aynı anda bir proje üzerinde çalışmasına imkan tanıyan bir programdır. Bu durum Revit programının tercih edilmesini sağlar.

Revit programının en önemli bir diğer özelliği parametrik olmasıdır. Yani bir mimari plan çizildiğinde kesit, görünüş ve 3 boyutunu kendisi oluşturur. Örneğin 3 boyutlu görünüşte yaptığımız bir değişiklik plana ya da kesitte yaptığımız bir değişiklik 3 boyutlu görünüşe otomatik olarak yansıtılır.

Revit Programı, uygulama için metraj bilgileri, kaç adet kapı, pencere, merdiven uzunluğu, sıva miktarı, markası, boya miktarı, elektrik kablo uzunluğu gibi ihtiyaç duyulan tüm parametrik bilgileri kullanıcılarına sunar.

Ayrıca Revit’i tercih etmede en önemli unsur revizyon aşamasında karşımıza çıkar. Mimarları ve mühendisleri en çok zorlayan durum projede yapılacak revizyonlardır. Revit projede bir revizyon yapıldığı zaman, tüm kesiti, görünüşü ve 3 boyutu metraj dahil tüm unsurları kapsayacak şekilde yapılan revizyona bağlı olarak yeniden düzenler. Bu durum Revit programının diğer tüm çizim programlarının önünde olmasını sağlayan en önemli avantajlardan biridir.

Bosch ve Microsoft'tan İş Birliği

Bosch ve Microsoft otomobil yazılımı için iş birliğine gireceğini duyurdu. Bu iş birliğinin amacının araç yazılımı geliştirilmesini sağlamak, kullanımı kolaylaştırmak olarak açıklandı.

Vektörel Bilişimde %100 Canlı AutoCAD Eğitimi

Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredatımızda sizde mimarlıkta hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çizimlerle fark yaratın.

Microsoft, Office Yeni Sürümünü Duyurdu!

Microsoft Office programlarının 2021 sürümünün çıkacağını duyurdu. Bu sürümle beraber hayati değişiklikler olmasa da bir kaç ara yüz değişikliğinin olacağı belirtildi.

Mart Ayı Kampanyası !

Mart Ayında Kademeli Olarak Eğitimlerde Açılıyor !

Bir Eğitim Alana Bir Eğitim Hediye !

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nde bir eğitim alana bir eğitim hediye ediliyor. Kursiyerleri daha donanımlı hale getirmek ve sektöre hazırlamak için istediği bir eğitim ücretsiz olarak öğrenciye veriliyor!

E - Ticaret Nedir ? 22.02.2021
E - Ticaret Nedir ?

Dijitalleşmenin ön planda olduğu bu yıllarda E-Ticaret Nedir Sorusu Büyük İlgi Görüyor

Mobil Cihazlarda AutoCAD

Her yere AutoCAD'in gücünü götürün!

Revit Architecture 19.02.2021
Revit Architecture

En Çok Tercih Edilen Revit Architecture Vektörel Bilişim'de Alanında Deneyimli Uzman Kadromuzdan Alın.

En Popüler İşletim Sistemleri

Windows İşletim Sistemi en popüler işletim sistemi olarak yerini koruyor. Ancak İkinci popüler sırada yer alan işletim sisteminde değişiklik mevcut.

Unity Eğitimi Nedir?

Unity Technologies tarafından geliştirilen Unity, son dönemde en gelişmiş oyun motorudur.

top