)
İletişim
0312
232 60 65
18.02.2021 Unity Eğitimi Nedir?
Unity Technologies tarafından geliştirilen Unity, son dönemde en gelişmiş oyun motorudur.
Unity Eğitimi Nedir?

Unity en çok tercih edilen oyun motorlarından biridir. Bunun sebebi aynı anda birden çok işletim sisteminde(Windows,Mac,Mobil,Linux) çalışıyor olmasıdır . Unity Programı ile hem 2 boyutlu hem 3 boyutlu oyunların tasarımının  yapılması ve bunların kodlanması amaçlanmaktadır. Unity’i Uzman Seviyede kullanmak isteyenler, iphone ya da android programlarda oyun geliştirmek isteyenler, pc ortamında oyun geliştirmek isteyenler, web tabanlı oyun oluşturmak isteyenler, kendi oyununu kurmak isteyenler tüm bunların yanında sanal gerçeklik oluşturmak isteyenler bu eğitimi tercih etmelidir.

Katılımcı Unity eğitimini tamamladıktan sonra, reklam ajanslarında, oyun şirketlerinde ve Eğitim sektöründe oyun geliştirme departmanında iş bulunabilir.Bu eğitimin içerisinde modellemeyi de öğrenen katılımcı 3d Modelleme Uzmanı ya da Game Developer olarak pozisyon bulabilir. Ayrıca kendi özgün projesini oluşturup bunun reklamını yaparak oyununun pazarlamasını yapabilir. İleri aşamada ise bir Oyun Şirketi kurabilecektir.

 

Bosch ve Microsoft'tan İş Birliği

Bosch ve Microsoft otomobil yazılımı için iş birliğine gireceğini duyurdu. Bu iş birliğinin amacının araç yazılımı geliştirilmesini sağlamak, kullanımı kolaylaştırmak olarak açıklandı.

Vektörel Bilişimde %100 Canlı AutoCAD Eğitimi

Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredatımızda sizde mimarlıkta hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çizimlerle fark yaratın.

Microsoft, Office Yeni Sürümünü Duyurdu!

Microsoft Office programlarının 2021 sürümünün çıkacağını duyurdu. Bu sürümle beraber hayati değişiklikler olmasa da bir kaç ara yüz değişikliğinin olacağı belirtildi.

Mart Ayı Kampanyası !

Mart Ayında Kademeli Olarak Eğitimlerde Açılıyor !

Bir Eğitim Alana Bir Eğitim Hediye !

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nde bir eğitim alana bir eğitim hediye ediliyor. Kursiyerleri daha donanımlı hale getirmek ve sektöre hazırlamak için istediği bir eğitim ücretsiz olarak öğrenciye veriliyor!

E - Ticaret Nedir ? 22.02.2021
E - Ticaret Nedir ?

Dijitalleşmenin ön planda olduğu bu yıllarda E-Ticaret Nedir Sorusu Büyük İlgi Görüyor

Mobil Cihazlarda AutoCAD

Her yere AutoCAD'in gücünü götürün!

Revit Architecture 19.02.2021
Revit Architecture

En Çok Tercih Edilen Revit Architecture Vektörel Bilişim'de Alanında Deneyimli Uzman Kadromuzdan Alın.

En Popüler İşletim Sistemleri

Windows İşletim Sistemi en popüler işletim sistemi olarak yerini koruyor. Ancak İkinci popüler sırada yer alan işletim sisteminde değişiklik mevcut.

Unity Eğitimi Nedir?

Unity Technologies tarafından geliştirilen Unity, son dönemde en gelişmiş oyun motorudur.

top