)
İletişim
0312
232 60 65
24.08.2020 Vektörel Bilişimde Canlı 3Ds Max Kursu
Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredatımızda sizde mimarlıkta hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çizimlerle fark yaratın.
Vektörel Bilişimde Canlı 3Ds Max Kursu

Mesleki eğitimlerde en çok tercih edilen , başta mimar , iç mimarlar ve görsel tasarımcılar tarafından yoğun talep gören 3D's Max kurslarımız devam ediyor. 3 boyutlu modelleme, ışıklandırma,  mimari animasyon ve dünya çapında en cok tercih edilen render motorunun kullanıldığı VRay Render dersleri ile en kapsamlı eğitim vektörel bilişimde sizi bekliyor. Sektörde 16 yıllık deneyime sahip piyasa bilgisi en üst seviyede uzmanlaşmıs eğitmen kadromuzla sizlere en kaliteli eğitimi vermek için çalışıyoruz.

 

CANLI SINIF ORTAMINDA EĞİTİM

Canlı Derslerde eğitmene mikrofon aracılığı ile veya sohbet ekranını kullanarak canlı sorular sorabilir cevapları alabilirsiniz. %100 Etkileşimli bir uzaktan eğitim deneyimi evinizin rahatlığında sizlere sunulacak. Derslerde sizler eğitmenin ekranını görebilir, sesini duyabilirsiniz. Sohbete katılabilirsiniz. Aynı şekilde eğitmen de sizlerin sesini duyabilir ve sizin ekranlarınızı istemesi halinde görebilir. Soru sormak istediğinizde sistemden el kaldır butonuna tıklayarak el kaldırabilir, eğitmen size söz hakkı verdiğinde eğitmene soru sorabilir aynı anda cevabını alabilirsiniz. Bu sisteme dahil olabilmeniz için Minimum gereksinimleriniz bilgisayar veya telefon ve internet. Eğer bilgisayarınızda mikrofonunuz varsa derse sesli şekilde katılabilirsiniz

Detaylı eğitim bilgisi ve erken kayıt fırsatlarından yararlanmak için sizde zaman kaybetmeden eogrenme.com.tr veya 0312 232 60 65 numaramızdan bizlere ulaşın.

Grafik Tasarım Eğitiminde Adobe Indesign Programı

Sayfa yapısını düzenini ve çoklu sayfaları kolayca düzenliye bilmenizden geçmekte olan Indesign dijital yayıncılık ve fiziksel yayıncılıkta ilk sırada kullanılır.

Sosyal Medya Nedir ?

Sosyal Medya, yeni insanlar tanımak, reklam ve tanıtım aracı olarak insanların etkileşimini sağlayan online bir ağdır.

IOS Nedir ? 01.09.2020
IOS Nedir ?

Hayatımızın her yerini işgal eden bu akıllı cihazların alt yapısı nasıldır,nasıl işler bunları görelim.

Linux Nedir ? 31.08.2020
Linux Nedir ?

Linux sistem uzmanı olup kariyer hayatınızı yükseklere taşımak için 0312 232 60 65 i arayın eğitimlere katılın !

Eylül Ayı Kampanyası !

Pandemi sürecinde olduğumuz şu günlerde hem uzaktan hem de örgün eğitimlere verilen önem devam ediyor.

Nesne Yönelimli Programlama Nedir ?

OOP ,yazılım dünyasındaki karmaşıklığı kısa sürede geliştirebilmesi için kullanılmaktadır.

Grafik Tasarımın Renkli Dünyası

Grafik tasarım ile hayal dünyanızı yansıtın tasarım dünyasına ve geleceğinize geç kalmayın.

Geleceğin Mesleği ' Yazılım Mühendisliği '

Geleceğin Mesleği Olarak Adlandırılan Yazılım Mühendisliği Üniversite Tercihlerinde Birinci Sırada Yer Alıyor.

Web Tasarım ile tanışın...!

Web Siteleri nasıl olmalı nasıl olursa kendimi ve kurumumu en iyi şekilde ifade edebilirim diye düşünüyorsanız neden web sitenizi kendiniz tasarlamıyorsunuz?

Vektörel Bilişimde Canlı 3Ds Max Kursu

Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredatımızda sizde mimarlıkta hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çizimlerle fark yaratın.

top