)
İletişim
0312
232 60 65
12.02.2021 Vektörel Bilişimde Canlı AutoCAD
Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredatımızda sizde mimarlıkta hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çizimlerle fark yaratın.
Vektörel Bilişimde Canlı AutoCAD

Mesleki eğitimlerde en çok tercih edilen, başta mimarlar, inşaat mühendisleri, makine mühendisleri tarafından yoğun talep gören AutoCAD kurslarımız devam ediyor. Sektörde 16 yıllık deneyime sahip piyasa bilgisi en üst seviyede uzmanlaşmıs eğitmen kadromuzla sizlere en kaliteli eğitimi vermek için çalışıyoruz.

 

CANLI SINIF ORTAMINDA EĞİTİM

Canlı Derslerde eğitmene mikrofon aracılığı ile veya sohbet ekranını kullanarak canlı sorular sorabilir cevapları alabilirsiniz. %100 Etkileşimli bir uzaktan eğitim deneyimi evinizin rahatlığında sizlere sunulacak. Derslerde sizler eğitmenin ekranını görebilir, sesini duyabilirsiniz. Sohbete katılabilirsiniz. Aynı şekilde eğitmen de sizlerin sesini duyabilir ve sizin ekranlarınızı istemesi halinde görebilir. Soru sormak istediğinizde sistemden el kaldır butonuna tıklayarak el kaldırabilir, eğitmen size söz hakkı verdiğinde eğitmene soru sorabilir aynı anda cevabını alabilirsiniz. Bu sisteme dahil olabilmeniz için Minimum gereksinimleriniz bilgisayar veya telefon ve internet. Eğer bilgisayarınızda mikrofonunuz varsa derse sesli şekilde katılabilirsiniz

Detaylı eğitim bilgisi ve erken kayıt fırsatlarından yararlanmak için sizde zaman kaybetmeden eogrenme.com.tr veya 0312 232 60 65 numaramızdan bizlere ulaşın.

Microsoft, Office Yeni Sürümünü Duyurdu!

Microsoft Office programlarının 2021 sürümünün çıkacağını duyurdu. Bu sürümle beraber hayati değişiklikler olmasa da bir kaç ara yüz değişikliğinin olacağı belirtildi.

Mart Ayı Kampanyası !

Mart Ayında Kademeli Olarak Eğitimlerde Açılıyor !

Bir Eğitim Alana Bir Eğitim Hediye !

Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi'nde bir eğitim alana bir eğitim hediye ediliyor. Kursiyerleri daha donanımlı hale getirmek ve sektöre hazırlamak için istediği bir eğitim ücretsiz olarak öğrenciye veriliyor!

E - Ticaret Nedir ? 22.02.2021
E - Ticaret Nedir ?

Dijitalleşmenin ön planda olduğu bu yıllarda E-Ticaret Nedir Sorusu Büyük İlgi Görüyor

Mobil Cihazlarda AutoCAD

Her yere AutoCAD'in gücünü götürün!

Revit Architecture 19.02.2021
Revit Architecture

En Çok Tercih Edilen Revit Architecture Vektörel Bilişim'de Alanında Deneyimli Uzman Kadromuzdan Alın.

En Popüler İşletim Sistemleri

Windows İşletim Sistemi en popüler işletim sistemi olarak yerini koruyor. Ancak İkinci popüler sırada yer alan işletim sisteminde değişiklik mevcut.

Unity Eğitimi Nedir?

Unity Technologies tarafından geliştirilen Unity, son dönemde en gelişmiş oyun motorudur.

CATİA V5 17.02.2021
CATİA V5

Dünyanın En Çok Tercih Edilen Tasarım Programlarından Olan CATİA Programı Güncel Müfredatı ve Uzman Eğitmen Kadrosu İle Vektörel Bilişimde !

.NET Core Nedir ? 17.02.2021
.NET Core Nedir ?

.NET Core, günümüzde çapraz platform oluşturmaya yarayan açık kaynak kodlu platformdur.

top