)
İletişim
0312
232 60 65

Biz Kimiz

2004 yılında kurulan Vektörel Grup, Bireysel Eğitim, Kurumsal Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetlerini sunar.

Aynı anda 120 öğrenciye 

Yazılım KursuAutocad Kursu3Ds Max KursuMicrosoft Ağ Sistem KursuWeb Tasarım KursuGrafik Tasarım KursuSolidworks KursuJava kursu, Revit Kursu, IOS Swift Kursu

Eğitimlerini verebilme kapasitesine sahip Vektörel Bilişim; 10 adet tam donanımlı ve akıllı tahta özellikli, klimalı laboratuarları, "Uzaktan Eğitim" odası, 24 adet değişik bilgisayarlı eğitim seçeneği ve M.E.B. onaylı sertifika çeşitliliğiyle de

Ankara'nın En Geniş ve Uzman Eğitmen Kadrosuna Sahip,

Türkiye'de "Tam Öğrenme Modelini" Uygulayan TEK Bilgisayar Eğitim Merkezidir.

Microsoft Yazılım Uzmanlığı, Java KursuAutoCAD Kursu 3Ds Max Kursu Ankara ve Yazılım Kursu alanlarında hem bireysel hem de kurumsal eğitimler veren Vektörel Bilişim 2004 yılından bu yana 130 bin'in üzerinde mezun verdi. Bu eğitimeri tamamlayanlar Microsoft, Adobe, AutoDesk, Oracle, Google gibi kuruluşlardan uluslararası sertifika almaya hak kazandılar.

Kurumlara yönelik Kurumsal İleri düzey eğitimlerin yanı sıra yazılım üretimi ve danışmanlığı alanlarında uzman personeli ile dönemsel ve uzun zamanlı özel projeler ve uygulamalar geliştiriyor. özellikle Ankara Merkezli Kamu Kurumları ile işbirliği içinde yürütülen projelerde profesyonel danışmanlıklar veriyor.

Resimlerimiz

 • Vektorel Bilişim, Ankara
 • Vektörel Bilişim
 • Vektorel Bilişim, Ankara
 • Vektorel Bilişim
 • Vektorel Bilişim
 • Vektorel Bilişim
 • Vektorel Bilişim
 • Vektorel Bilişim

Vizyonumuz

Aynı kulvardaki tüm eğitim kurumlarından bir adım önde olarak, kalitenin yanında, insanı ve insani değerleri ön planda tutarak, her zaman yeni teknolojiyi kullanarak bireyin gelişimine katkı sağlarken içinde yer aldığı sektörlerde her zaman öncü ve önder olmak. Ankara'nın En disiplinli Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi olmak.

Misyonumuz

Teknolojik yeniliklerin yakın takipçisi olarak, mesleki teknik eğitimin hak ettiği konuma ulaşabilmesi adına gerekli çabayı göstererek bilgisayarlı teknik eğitim alnında donanımlı eleman yetiştirmek ve bu konuda ülke kalkınmasına katkı sağlamak.

Değerlerimiz

 1. Her ne olursa olsun güvenilir ve dürüst olmak
 2. İş ahlakı ve sosyal sorumluluk sahibi olmak
 3. Dinamik ve enerjik olmak
 4. Kaliteli eğitimin takipçisi olmak
 5. Takım ruhunu korumak
 6. Her zaman yeniliğe ve değişime açık olmak

Profesyonel Akademik Kadro

Vektörel Bilişim’in eğitmen kadrosu, her biri kendi alanında güncel bilgi ve becerilerle donanmış, pratik ve teoriyi bütünlemeyi bilen, ileri seviyede teknoloji bilgisinin yanı sıra sektör tecrübesine de sahip, alanlarında referans kabul edilen profesyonellerden oluşur.

Vektörel Bilişim Ankara'da Yazılım Kursu veren kadrosu en geniş eğitim merkezidir. Eğitmenlerinin tamamı MCT ünvanına sahiptir.

İş Ortaklarımız

Referanslarımız

top