)
İletişim
0312
232 60 65

1- Şubenizin Çalışma Saatleri Nedir ?

Şubemizden 09.00 – 19.30 arasında işlemlerinizi yapabilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri de yine aynı saatlerde hizmet alabilirsiniz.

 

2- Bu Eğitimleri Kimler Veriyor ? Hangi yetkinlikleri var ?

Vektörel Bilişim Microsoft Partner ünvanına sahip Yetkili Eğitim kurumudur.

 

Eğitmenlerimiz; yetkili olduğumuz bu kuruluşlarca eğitmenlik unvanı verilmiş, her biri kendi alanında güncel bilgi ve becerilerle donanmış, pratik ve teoriyi bütünlemeyi bilen, ileri seviyede teknoloji bilgisinin yanı sıra sektör tecrübesine de sahip, alanlarında referans kabul edilen profesyonellerden oluşur.

 

3- Eğitim Başlangıç Tarihleri Nedir ?

Vektörel Bilişim düzenli olarak eğitim programlarını gözden geçirmekte, yenilerini planlamakta ve başlatmaktadır. Bu nedenle eğitim merkezimizden , yeni başlayacak eğitimlerimizle ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca size uygun tarihlerde hangi eğitimlerin başlayacağını öğrenmek veya kayıt olmak için numaramız 0312 232 60 65 ’den bizi arayabilirsiniz.

 

4- Eğitime Devam Zorunluluğu Var mı ?

Evet. Tüm eğitimlerimizde ders saatlerinin % 90’ oranında devam zorunluluğu vardır.  

 

5- Eğitime Katılmayı Düşünüyorum. Öncesinde Eğitim Tanıtım Seminerleri Var mı ? Nasıl Katılabilirim ?

Eğitim Merkezimizde ücretsiz eğitim tanıtım seminerlerimiz yapılmaktadır. Başvuru için sitemizdeki ön kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 

 

6- Eğitim Garantiniz Var mı ?

Vektörel Bilişim için en büyük öncelik öğrencinin memnuniyetidir. Öğrencilerimiz gerekli şartları sağladığı takdirde eğitim bitimini takiben 6 ay içerisinde eğitimlerini ücretsiz olarak tekrar alma hakkına sahiptir.

 

 

top