)
İletişim
0312
232 60 65
22.01.2021
İleri C# Eğitimi 
C# 6.0 İle İleri Düzey Programlama Eğitimi
Yazılım Uzmanlığı Eğitim
İleri C# 6.0 Eğitimi Tanıtımı
İleri C# 6.0 sizlere masaüstü ve web'de çalışan projeleri oluşturma imkanı sağlar. Bu Projelerinizi .NET Teknolojisini C# 6.0 Kursu kullanarak geliştirebilirsiniz. İleri C# Kursu ile hem masaüstü hem de web yazılımları geliştirebilirsiniz. İleri C# Kursu süresi boyunca Pekçok gerçek yazılım projesi geliştirirsiniz. Tüm proje çalışmalarınızda MCT Microsoft Yetkili Eğitmeni sizinle birlikte uygulamalarınızı geliştirmenize yardımcı olmaktadır.
İleri C# 6.0 Eğitimi Katılım Şartları

- Temel düzeyde .NET ve C# Programlama dili bilgisi
- En az 1 yıl kod geliştirme tecrübesi veya .NET Yazılım Uzmanlığı kursunu almış olma

İleri C# 6.0 Eğitimi'ne  Kimler Katılmalı?
Microsoft Yazılım Eğitimi önümüzdeki yıllarda sosyal hayatımızda  etkisini bu gün olduğundan daha da fazla artıracaktır. Projelerini masaüstü ve Internet platformuna taşımak isteyenler bu eğitime katılabilirler. Yazılım Uzmanları,Türkiye`de gerek part-time gerekse tam gün iş bulma imkanına sahiptirler. Pekçok şirket artık bünyesinde web, masaüstü ya da mobil yazılımcı barındırıyor. Bu eğitimi alarak masaüstü ve web platformlarında çalışan yazılımlar geliştirebilirsiniz. Bu eğitimden sonra Android Mobil Yazılım Geliştirme eğitimlerine katılarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.,
İleri C# 6.0 Kursu Eğitim Süresi
40 Saat + Etüt / Eğitmen Eşliğinde / Her Öğrenciye Bir Bilgisayar
İleri C# 6.0 Kursu Tamamlandığında Kazanılacak Nitelikler 

Vektörel Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredat ve ders materyalleri ile sağlanan web İleri C# 6.0 ardından Vektörel Bilişim tarafından yapılacak sınavda katılımcılar Yazılım Uzmanlığı sertifikası almaya hak kazanacaklardır. Visual Studio 2008 programının yeni versiyonda Visual Studio 2013 programını etkili şekilde kullanmayı öğreneceksiniz. C Sharp dilini Nesne yönelimli olarak kullanırken aynı zamanda yazılımlarınızda katmanlı mimari yapısını oluşturmuş olacaksınız.

İleri C# 6.0 Eğitimi Uluslararası Sertifikasyon

Microsoft Certified Solution Developer 

MCSD Windows Developer

MCSD Web Developer

MCSD Enterprise Applications Developer

  Ders Devam Oranı   Sınav Başarı Oranı   Alacağınız Belge
  %85   %70   MEB Programcılık Sertifikası
  %85   %70   Başarı Belgesi
  %90   %85   Üstün Başarı Belgesi
  %70   %50   Katılım Belgesi
 
İleri C# 6.0 Eğitimi İş Sektöründeki Yeri
Sektörlerin yazılım geliştirme departmanlarında yazılım mühendisi olarak kolaylıkla pozisyon sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Web Yazılım Kursu aldığınızda Freelance olarak web tasarımları yapıp, aspx - MSSQL ikilisiyle birlikte yaptığınız tasarımların arka planında çalışan web yönetim paneli oluşturabilirsiniz. C# ve net framework ile yaptığınız web sitelerini müşterilerinize sunabilirsiniz.
Şirketlerin yazılım geliştirme departmanlarında kolaylıkla iş bulabilirsiniz Ayrıca Microsoft iş ortaklarında da Yazılım Uzmanı olarak görev yapabilirsiniz.
İleri C# 6.0 Eğitimi Ankara Metin Bulutu
ileri C# 6.0 Kursu, C sharp Kursu, .NET Kursu,Bilgisayar Programcılığı Kursu,SQL Kursu, programlama kursu, veritabanı uzmanlığı kursu,İleri C# kursu,yazılım mühendisliği kursu,microsoft yazılım programcılık uzmanlığı kursu ankara,
İleri C# 6.0 Eğitimi Müfredat
 Delegates ve Event Mimarisi
Delegate ve event mimarisinin anlatıldığı bu bölümde, projemize özel Delegate, Event, Anonymous Method ve Lambda Expression’ların oluşturulması ve kullanılması konusu ele alınmaktadır.
  Process & AppDomains & Assembly
Process, Thread, Assembly(Private ve Shared Assembly), AppDomain kavramları ve kullanımıyla birlikte ilgili araçlar(tool) yardımıyla Proccess ve Thread’lerin takibikonuları anlatılmaktadır.
  Reflection Mimarisi
Plugin tabanlı uygulamalar gibi çalışma zamanında yazılım bileşenlerinin yüklenmesi ve çalıştırılması gibi özellikleri sunan Reflection mimarisi detayları ile anlatılmaktadır.
  Nesne Yaşam Yönetimi
Bir nesnenin oluşturulması ve yönetilmesi, Garbage Collector ile bellek yönetimi, Disposable Types, Lazy Object Instantiation, kolleksiyonların kullanımındaki bellek-performans karşılaştırmaları, yazılımımızın bellek kullanımının takibi gibi konular anlatılmaktadır.
  Gözden Kaçan C# Özellikleri
Özel tür dönüşümleri (Custom convertions), Extension Methods, dynamic keyword (DLR), nameof expression, caller information, Operatörlerin farklı kullanımları (? , ??, & vb)
  Attribute Tabanlı Programlama
Attribute’ların kullanımı, kendimize özel atrribute’ların oluşturulması, attributed-oriented programlama şekli ve reflection ile attribute’ların birleşmesi sonucunda gerçekleştirilebilecek modüler uygulamalar anlatılmaktadır
  C# ile Multithread Uygulamalar Geliştirme
Thread’lerin detaylı bir şekilde kullanımı(Lock, Monitor, Semaphore) anlatılmaktadır. Multithread uygulama geliştirmek için delegate(async),async-wait kullanımı, Thread, Timer, Task, Parallel Library, PLINQ konuları tek tek ele alınmaktadır.
  Serialization ve Deserialization Kütüphanesi
WCF ve Remoting teknolojilerinde sıklıkla kullanılan serialization özelliklerini yazılımlarımızda ne tür problemlerde ve nasıl kullanabileceğimiz anlatılmakla birlikte Serialization türleri, özel Serialization yöntemleri ele alınmaktadır.
 
  C# ile XML/ JSON Kullanım ve Dönüştürme İşlemleri
C# dilince XML ve JSON dönüşümlerinin nasıl yapılacağı ve kullanım alanların neler olduğu anlatılmaktadır.
 
 
  Çeşitli Araçlarının(Tools) Kullanımı
VS Code Analysis Tools, StyleCop , Decompilers, Obfuscation Tools, Dump Tools vb.
 
 
  Çizim Programı Gerçekleştirimi
.NET Windows Forms kullanılarak temel bir çizim programı, sürükle bırak, yeni şekillerin çalışma zamanında dahil edilmesi(plugin) vb. özellikler ele alınacaktır. Bu bölümde daha önce işlenen konuların hepsinin gerçek uygulama üzerinden gösterilmektedir.
 
  Proje Uygulamaları
Derste işlenen bütün konular gerçek hayatta karşılaşılan ve/veya karşılaşılabilecek durumlar üzerinden örnekler verilerek anlatılacak her bir öğrenciye uygulatılacaktır.
 

Bilgi İstiyorum

Sms ve e-posta ile bilgilendirilmek istiyorum
kod

Formda yer alan 'Katılımcı Bilgileri' sekmelerini doldurmanız halinde Ön Kayıt talebiniz sistemimize ulaşacaktır. Bilgileriniz Ön Kayıt Listesine başvuru sırasına göre otomatik işlenecektir. Birden fazla eğitim konusunda, güncel olan birden fazla tarihte ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön Kayıt işlemleri sırasında, herhangi bir aksaklıkla karşılaşmanız halinde lütfen Eğitim Sorumlularımız ile iritibat kurunuz.

0312
232 60 65
top